2737
2734
عنوان

🛑🛑🛑فقـــــــط دختـــــــرای مجـــــــــــرد بیـــــــان

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 125 پست
مگه مردا اینارو دارن ازدواج میکنن دیوونه ان؟ اصن مگه ربطی به اینچیزا داره؟ همسره کیسه پول که نیس

شما شخصا حاضری با یکی ازدواج کنی ک خونه نداشته باشه ماشینم نداشته باشه سر کارم نره فقط صبح تا شب بگه دوستت دارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما شخصا حاضری با یکی ازدواج کنی ک خونه نداشته باشه ماشینم نداشته باشه سر کارم نره فقط صبح تا شب بگه ...

من اینو گفتم؟؟ اونی که مثل گونی سیب زمینی بیفته یه گوشه خب معلومه عشقش بدرد عمه اش میخوره. ولی اینکه هدف از ازدواج صرفن خونه و ماشین باشه جای بسی تامله

2738

من ترجیح میدم با این 👨 باشم و اینو👱‍♂️اینو👧 بزرگ کنم و دامادیو عروس شدنشونوببینم😍😍 چون شدیدا عاشق اینم👨😍  

چه این تو اینی شد😂

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔
حرف دل منو زدی 😭😭😭 هر روز خاک بر سرم میریزم که چرا همچین غلطی کردم 

اره بخدا من کسخل بگو خونه مسافرت تفریح مسافرت خااااامم شد م😢😢😢😢😢😢😢

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
من هنوز قانع نشدم    

زبونتو ببر تو😶😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2706