2737
2739

تخت ‌پارک که گهواره ام میشه😄

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تخت گهواره ای گرفتم که به تخت مادرم وصل میشه فقط پنج ماه استفاده شد از حالت گهواره اشم استفاده نکردم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه رو به تکون عادت ندید راحتترین.تخت پارک بگیر ولی حالت گهوارش نکن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

مسلمه تخت گهواره ای 

یا تخت کنار مادر 

من گهواره ارتفااش پایین بود کمرم درد میکرد بچه رو ورداشتنی گذاشتنی 

تخت گهواره ای خریدیم بغلشو باز گذاشتیم سمت خودم چسبوندیم به تخت خودمون 

اونورشو بغیلی انداختیم زیر تشک بچم پتو انداختم دقیقا هم سطح تخت خودم شد دراز میکشیدم نی نی رو با تشکچه میکشیدم سمت خودم شیر میدادم 

انقد راحت شدم 

چرا

من الان خودم تخت دارم که گهواره ایه راضی نیستم

راحت نیست گذاشتن و برداشتن بچه 

توش اصلا نمیخوابونم

شاید بزرگتر شه بهتر شه الان ولی خوب نیس

حالت گهواره ایش هم مثل گهواره تکون زیاد نمیخوره

من تخت گهواره ای گرفتم که به تخت مادرم وصل میشه فقط پنج ماه استفاده شد از حالت گهواره اشم استفاده نک ...

من تا دو سالگی استفاده کردم 

الان ی تخت بزرگتر دقیقا مثل قبلی درست کردیم بازم قل میخوره رو من بچم