2737
2739
عنوان

شاتوت از بیرون میخرید میشورید؟

1724 بازدید | 15 پست

شاتوت یا توت از بیرون میخریم ...من آب میزنم ولی مامانم میگه نشور ویتامیناش میره 😣 

میخواستم ببینم شما شاتوت یا توت میخرید میشورید؟ 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

وای نه بشورین حتما

بیرون هوا آلوده ست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما خودم تو باغمون درختشو داریم همونجا میکنیم میخوریم😊😄

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
مگه میشه نشست؟خصوصا اینکه از بقیه میوه هام بیشتر باید دقت کنی تو شستنش

آخه آب میگیریم مزه ش میره انگار...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738

ویتامین چه ربطی به شستن داره

بشور مریض میشی

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ما اینجا یه باغ توت داریم مثل رستورانه وفقط توش انواع توت سرو میشه یه روز که باشوهرم رفته بودیم شاتو ...

مامان منم بهم میخنده. ..میگه کسی مگه توت و شاتوت رو میشوره...

ما هم نمیشوریم نه توت و نه شاتوت!سالی یه ذره میخوایم بخوریم حالا خیلی بهداشتی نباشه 

اون روز از درخت آلبالو آویزون بودم بعدش فهمیدم تازه دیشب سمپاشی کردن!!!وصیتم کردم ولی اتفاق خاصی نیافتاد

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
ما هم نمیشوریم نه توت و نه شاتوت!سالی یه ذره میخوایم بخوریم حالا خیلی بهداشتی نباشه    & ...

آره مامانم هم همینو میگه ..میگه یه ذره خاکه دیگه روش...چیزی نیست..

2706