2726
عنوان

این رفتارایه شوهرمو شوهرایه شمام دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 45 پست

اینجا هر کسی ی نظری میده  شوهرتو مقایسه نکن بدترین کاده برای ارتباط با بچه ش ک میگی مشکل روحی داره بهمشاور برو حتی درباره رابطه ت باهاش مشاوره بگیر خداروشکر پول هم ک دارید 

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله

خب تو در عوض شوهر پولدار داری

ما نداریم

هرکی یه جوره دیگه

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درضمن ممکنه بخاطر تاثیرات ازدواج قبلیش اینجوری باشه تو بجای اینکه زانوی غم بغل بگیری تا میتونی بهش محبت کن هم عملی هم کلامی،براش دلبری کن بعدش خودش کم کم میاد سمتت

2728

عزیزم بعضیا محبت کلامی ندارن ولی عمیقا طرفو دوست دارن 

و اینکه بچه شوهرتو فک کن بچه خودته اونوقت میتونی راحت باهاش ارتباط بگیری خودتم زندگی بهتری میتونی داشته باشی بچه اذیتت نمیکنه و رابطتت شاید با شوهرت بهتر شد

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

مثلا خود من همین بعد ظهری ب شوهرم گلایه کردم ک تو منو دوس نداری ارزشی برام قائل نیستی دیدم گفت ی نگاه ب گوشیت بنداز خجالت بکش

( گوشیم هفته ی پیش شکست با اینکه دستش خالی بود کلی ب این و اون رو زد با اینکه خیلی مغروره یه گوشی بهتر برام خرید با اینکه پارسالم گوشیم افتاد شکست ی گوشی برام خرید بی چاره خودش پنج ساله یه هو اوی قدیمی دستشه ) میخوام بگم هرکس ی جور ابراز علاقه میکنه

ازدواج اولته ؟؟اختلاف سنیتون چقدره؟؟ با علاقه ازدواج کردین؟؟

آره

13سال

علاقه ی زیاد

من خیلی دوسش دارم اونم داره

ولی مدلش این شکلیه

خیلی درباره محبت کردن باهاش صحبت کردم تو وقتایه خوب ولی میگه سعی میکنم ولی اون بیشتر توکارشه

مثلا دیشب وقتی داشتم خیلی دلی باهاش حرف میزدم دیدم خوابش برده

ناراحت نشدم ولی صبح یه عذرخواهی هم نکرد

انگار گفت حقته

بستگي داره محبت از نظرت چي باشه

سوالت كلا غلطه

يكي شوهرش يه لبخند براش بزنه خوشحال ميشه و فكر ميكنه خيلي محبت كرذه

يكي با كادوهاي گرون و....

مقايسه نكن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
میگه یه نفر کچل بوده رفته یه جایی وقتی دیده یه کچله دیگم اونجاست حس خوبی پیداگرده  من وقتی میب ...

عزیزم اگه این حس خوبی بهت میده باید بگم شوهر من اصلا بویی از محبت نبرده پولم درست و حسابی خرج نمیکنه فقط یه خوبی داره که احترام خیلی زیادی بهم میذاره مخصوصا توی جمع منم با اینا کنار اومدم خیلیم راضیم خوب هرکسی یه جوریه دیگه 

عزیزم من شوهرمو خیلی دوست دارم 12سال اختلاف سنی داریم ولی شوهرم مثل شوهر شما اصلا محبت کردن بلد نیست همه ی محبتش به رابطه خلاصه میشه اگه چند روز قهر باشم اصلا نمیاد باهام حرف بزنه شبا میخوایم بخوابیم اصلا بغلم نمیکنه ولی من باهاش خوبم هرشب بغلش میکنم بوسش میکنم حتی اگه اون بی میل باشه از راه میرسه میبوسمش لباسای قشنگ میپوشم ارایش میکنم شاید اون نبینه ولی خوشحالم که کنارمه و این کارا رو برای اون انجام میدم 

🌹
ازدواح با مردي كه بچه نه ساله داره؟شوهرت به بچه اش محبت ميكنه؟از اول قبول كردي واسه بچه اش مادري بكن ...

نه زیاد محبت نداره براهمین بچه خیلی مشکلات داره

ازجمله

شب ادراری هرشب دوبار

روانشناس و روانپزشک گفتن اختلال سلوک داره و بیش فعالی

زیاد دوس داشتنی نیست 

دوس ندارم زیاد نزدیکش شم

چون یا دده دده میکنه یا ادای بچه های تازه زبون بازکرده رو درمیاره یا میومیو میکنه

یا بااون هیکلش میاد تو بغلم میشینه کلا پرووئه

چندباری بهم دست درازی کرده

بخاطر اینا حس خوبی از نزدیک شدن زیاد بهش ندارم

میگه یه نفر کچل بوده رفته یه جایی وقتی دیده یه کچله دیگم اونجاست حس خوبی پیداگرده  من وقتی میب ...

اخه ممکنه برعکسشو ببینی وبیشتر ناامید بشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
درضمن ممکنه بخاطر تاثیرات ازدواج قبلیش اینجوری باشه تو بجای اینکه زانوی غم بغل بگیری تا میتونی بهش م ...

من خیلی محبت میکنم ولی اگه یه روز تو خودم باشم میاد میگه چته از لحن زشتش خندم میگیره میگم توروخدا ببین رو دیوار کی دارم یادگاری مینویسم

2706