2737
2734

اول اینکه دوستام دوست پسر دارن دوست پسر فاب هم ندارنا همین دو روزیا.بعدم دوستام خیلی درست حسابی نیستن!!همش اهل خنک بازی و مسخره بازیو کلاس گذاشتن و اینان .بعد دوستای دیگمم سینگل هستن!!!ولی خیلی دوست دارم اکیپی بریم بیرون چون همسرمم دلش مبخواد ولی شرایط اینجوره.چکار کنبم حالا؟؟

نمیشه با خانواده برید 

با توصیفی ک از دوستاتون کردید  بنظرم  خودتونم یه تجدید نظری  روی روابط تون  بکنید ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این مسافرت‌ها از خطرناکترین سفرهاس زیاد دلت نخاد 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

اشتباه نکن سعی کن باخواهرو برادرای خودت یاهمسرت یا حتی فامیلاتون رفتوامدکنی.البته هرچی صلاحته ولی زندگیت حیفه نکشون به رفت وامد با دوست وامثال اونها

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
2738

نرو ک دو روز دیگ میای تاپیک میزنی شوهرم با دوستم میگ میخنده

دوستم مانتوی کوتاه تنش بود شوهرم داش نگاش میکرد😐😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون