2737
2739

بچه ها این خوبه یا بد؟ 

من ک خسته شدم 

خیلی بده که برای همه چیز یک فرد شخصی دارن ن معروف نه سیاسی ولی اکثرا کارهاشون رو دکتر شخصی آرایشگر شخصی یا خیاط یا هر کوفت شخصی دیگه انجام میده 

دلم میخاد با مردم رابطه بیشتری داشته باشم برم بیرون 

بین اجتماع 

ولی اینجوری اکثر کارهام داخل خونس 

هنوز عقدیم و میدونم برم خونه خودم ک کلا هیچ وقت رنگ بیرون رو نمیبینم برای خرید یا کارهای دیگه

باورتون میشه حتی پیک موتوری هم دارن

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

😐😑😐😑😐😑😐

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی زیر پوستی پز دادی

ن بخدا قسم خستم امروز میخاستم برم پیش دوستم ک خیاط هست لباسمو بدوزه همو بینیم وولی مادرشوهرم زنگ زد خیاط اومد سایز گرفت رفت 😑بخدا پز دادن نداره

خوبه که ..شما بخای بدی خیاطای مختلف برات بدوزن تا یکیش خوب دربیاد یا دکترای مختلف بری تا بدونی کدومش بهتره یا اینکه از جاهای مختلف خرید کنی شاید ضرر کردی ..اینجوری تو هدر دادن وقت و هزینه صرفه جویی کردی 

ولی خوب سلیقه ای هست و‌شما اینجور دوس ندارین

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

بچه ها میشه بگید چجوری بفهمونم بهشون ک من اینجوری راحت نیستم 

جوری برخورد میکنن ک انگار باید از خدام باشه😂😂

دعا کن خونگی هستم 😌 بگید منم استخدام کنن ده دقیقه قبل از اذان میام خونشون   براشون دعا می ...

خدا خفت نکنه 😁

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2706