2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خستم توروخدا دعام کنید از تک تکتون التماس میکنم .قبل از اینکه خسته بشم و بزارم برم شوهرم دیگه این قهرو تمومش کنه خسته شدم یکماهه و چند روزه باهام قهره تموم احساساتم مرده دیگه بخاطر بچم لااقل آشتی کنه که بچم بی مادر نشه . انقد غصه خوردم این مدت حس میکنم یه چیز دردناکی تو سینمه 

نه پیچیده ست

خوب درد و دل یعنی ما هستیم ک خواستی بگو میخونیم خدا ان شاءالله مشکل همه رو حل کنه منم مادر شم

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله
2731
😂😂😂😂😂حالا میگه چه پررو اند اینا..اصن من مستاجرم😂

😂😂😂😂منم دعا میکنم شوهرش راضی شه شوهر منم دیر راضی شد اما بعد ک دیدیم مشکل داریم پشیمون شد 

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله
2738
این سوال رو تادیدم یادبزرگترین مشکلم افتادم... همجنس گرایی همسرم! امیدوارم حل بشه

ببخشید کنجکاوی میکنم ولی چندوقته متوجه شدی؟ بچه داری؟ ب روش اوردی؟ اگه دوس داشتی جواب بده🥰

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

اضطراب ودندون قروچه بچم 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
این سوال رو تادیدم یادبزرگترین مشکلم افتادم... همجنس گرایی همسرم! امیدوارم حل بشه

عزیزم این مشکلات به سادگی حل نمیشه.

فکر نکنم درمان داشته باشه. ببرش دکتر یا نشاور اگه دیدی خوب شدنی نیست جدا شو

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2706