2726
عنوان

چیکار کنم زود حامله بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 43934 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه می خواین زود باردار شین اول تست پاب اسمیر بدین که از سلامت رحم با خبر باشین دوم اکه عفونت دارین درمانش کنید سوم سعی کنید اصلا استرس نداشته باشین در حین نزدیکی هم خیلی بیخیال باشین در ضمن هیچی دیگه همین
محمد هستم فوق لیسانس شیمی
اگه می خواین زود باردار شین اول تست پاب اسمیر بدین که از سلامت رحم با خبر باشین دوم اکه عفونت دارین درمانش کنید سوم سعی کنید اصلا استرس نداشته باشین در حین نزدیکی هم خیلی بیخیال باشین در ضمن هیچی دیگه همین
محمد هستم فوق لیسانس شیمی
واسه شوهرت سالاد پیاز خام گوجه و خیار سبز +هویج پخته +موسیر+ابلیمو تازه+کرفس خام درست کن

برنج سفید نخوره .گرمی بخور استرس نداشته باش

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِین....خدایا بابت همه چیز ازت ممنونم
Royatجان یه وقتایی عفونت زیاد رحم هم باعث 2بار پری شدن در ماه میشه
وقتی خدا عزیزترین کسم یعنی مادرمو گرفت وبعد یه دختر زیبا و سالم بهم داد به معنی این بیت ایمان آوردم خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
سلام
بچه ها دارم داغون میشم من قبلا اصلا زمان پری من نامنظم نبود ولی از وقتی که جدی تصمیم به بارداری گرفتم نامنظم شده همش عقب و جلو میشه یا 2بار در ماه پری میشم ؟

سلام خدمت خانمای عزیز

من تازه عضو سایت شدم اما چند ماهه که مطالب سایتو مطالعه میکنم.

من هم حدود پنج ماهه که برای بارداری اقدام میکنم اما متاسفانه فعلا نتیجه ای نگرفتم  

البته من حدود شش ماه عفونت و زخم داشتم وکلی درگیر دکتر و درمان بودم وآخرش دکترم گفت مجبوری لیزر کنی تا خوب بشی و انجام دادم ودکترمو عوض کردم دکترجدیدم گفت نبایدلیزر میکردی و داروهاییکه داده بهت فایده نداشته و مجددا خودش برام دارو داد که خداروشکر خوب خوب شدم و بعداز شش ماه راحت شدم واجازه بارداری داده که تا الان خبری نشده و البته برای همسرم که آزمایش اسپرم داده بود گفت حرکت اسپرماش کنده اما مشکل خاصی نیست و همه آزمایشام هم دید و گفت مشکلی ندارم.

بنظرشما چیکارکنم که زودتر باردار بشم؟؟؟؟؟؟؟؟  

2706