2726
حس میکنم زوده یکم برات  هر چی دیرتر بری بهتره

آره منم همینو میگم اما شوهرم میگه دکتر خودش بهتر میدونه حالا واسه همدیگه دعا کنیم ایشالا که مشکلی نباشه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
من امروز فهميدم تنبلي تخمدان و كيست دارم😔😔😔😔😔 خيلي غصه ميخورم مجردم و همش تو فكرم يعني واسه ...

نه عزيزدلللللمممم ناراحتي نداره چيز جزئيه با مصرف دارو برطرف ميشه و باردار ميشي خيليا باردار شدن چرا اين فكرو ميكني ولي از همين الان پيشگيري كن

تیکر واسه باردار شدنمه لطفا دعام کنید 😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزيزم منم تنبلي دارم البته تازه متوجه شدم عرق رازيانه رو زياد شنيدمو امتحان كردم درسته پريودام منظم شد ولي از اونور هورمون پرولاكتينمو خيلي برد بالا حالا مجبورم براي اون دارو بخورم

حتما پيش متخصص برو دكتر من گفت اكثرا دارن مث مو فر كه حالتي از مو تخمدان پلي كيستيكم همينه جاي نگراني نداره 

به من فقط مت فورمين داده

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2728
سلام من چندین ماه دارو خوردم و آمپول زدم با تخمکای خوب باردار نشدم ماه قبلی رفتم عکس رنگی بدون هیچ ...

الهي عزيزم خداحفظش كنه موفق باشي 

آره منم همینو میگم اما شوهرم میگه دکتر خودش بهتر میدونه حالا واسه همدیگه دعا کنیم ایشالا که مشکلی نب ...

انشاالله گلم

دعا میکنم هر دومون صدای قلب نی نی امون رو بشنویم و نی نی سالم باشه  

پسر نازم عاشقتم  
عکس رنگی واسه چی؟

اوناييكه لوله هاشون بستس و مشخص ميكنه واسه بعضيا باز ميشه واسه بعضيا بايد عمل شه فك ميكنم اين خانمم انسداد لوله داشتن كه بحق پروردگار باز شده و دامنش سبز شده

نه عزيزدلللللمممم ناراحتي نداره چيز جزئيه با مصرف دارو برطرف ميشه و باردار ميشي خيليا باردار شدن چرا ...

اره

دكتر دارو داد و گف بايد تحت نظر باشي و هر ماه بياي

خب من از اين سن بايد همش دارو بخورم؟😭😭😭

اي خدا خيلي بدددددده

واسه اينده خيلي ميترسم

توكل بر خدا...♥️
عزيزم منم تنبلي دارم البته تازه متوجه شدم عرق رازيانه رو زياد شنيدمو امتحان كردم درسته پريودام منظم ...

انشالا شمام بزودي نتيجه ميگيري من زياد پريودم اوضاعش خراب نيست مثلا همه ي ماها ميشم با فاصله ده پونزده ولي ميشم

عکس رنگی واسه چی؟

کلا کسایی که شوهرشون سالمه خودشونم با دارو تخمکای خوب دارن ولی باردار نمیشن میفرستن عکس رنگی اگه لوله هاشون بسته باشه مشخص میشه اگرم گرفتگی خفیف باشه با عکس رنگی باز میشه اگرم باز باشه باز شرایط رحم رو برای بارداری مساعد میکنه از ماهی که عکس رنگی میگیری تا سه ماه بعدش شانس باروریت بالاس

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
اره دكتر دارو داد و گف بايد تحت نظر باشي و هر ماه بياي خب من از اين سن بايد همش دارو بخورم؟😭😭😭 ...

گلم منم همش بيست و يك سالمه دو ساله دارم دارو ميخورم بخدا انقد دارو ميخورم فاصلشون يه ساعته😂😂😂ولي ناراحت نيستم هرچي حكمت بالاسريه

2706