2733
2734
عنوان

مامانا دختردار باسلیقه بیاین

76 بازدید | 14 پست

فردا و پس فردا جشن عروسی خواهرشوهرمه دخترم یک سالو نیمشه موهاش کوتاهه موهاشو چجورب درست کنم ایده بدین ممنون

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه تل کشی خوشگل با لباسش ست کن😍

از سرش در میاره تل کشی دوسن داره تخس خخخ

امان از روزی که تمام خوشیات و خنده هات مصنوعی باشه و تنها امیدت مردن باشه.فقط و فقط به عشق دخترم دارم نفس میکشم هیچ کس و ندارم بجز دخترم تو دنیا هیچ کس.
2738
لمه بگیر بزن تو موهاش

چجوریه؟

ساده باشه فقط برو يه گلسر حيلي خوشگل براش بگير از اينا كه شبيه كلاهه خيلي شيكه من دوستم درست م ...

ینی کلاهه میذاری رو سرش  اره؟

تل وگیر و...از موهاش نمیکنه؟ 

چرا

چرا

پس نمیشه کاری کرد دیگه دخترمنم هیچی نمیزاره رو سرش باشه همه رو میکنه حالا شما براش شونه کن یه تل کشی  یا از این گیر کوچیکا براش بزن انشاله که جو عروسی بگیرتش ونکنشون دیگه اگه کندهم چاره ای نیست دیگه 

2706