2726

میری فروشگاه رفاه یا کوروش

قسمت مرباها

یه شیشه مربای توت فرنگی خوشمزه برمیداری 

میری پولشو میدی

میبری خونه

نوش جون میکنی  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂تنبل!

باور کن روش خودم همینه  

تازگیا هم بجا توت فرنگی تمشک برمیدارم    

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2728
روش خوبیه!😂😂😂نوش جان عزیزم

مرسی عزیزم بنظرم شماهم همین روشو امتحان کن توت فرنگیارم همونجوری بخور

وای نوش جونت    

دردسر کپک زدنم نداره  

شایدم من تنبلم   

تمیز بشور شون کلاهکشونو جدا کن بریز تو قابلمه ب ازای ی کیلو توت فرنگی اگه شیرین  باشه ی کیلو شکر بریز لابلاشون بعد درشو ببند بذار تو یخچال 12 تا 24 ک موند اب میندازه بعد بذار رو گاز با شعله بالا تند تند هم بزن تا سر نره خیلی مهمه حدود نیم ساعتی طول میکشه ک قوام بیاد. بعد زیرشو خاموش کن تا خنک بشه. میتونی اخر سر یکم اب لیمو بزنی با وانیل.