2726
عنوان

سلام سوال دارم توروخدا😣

135 بازدید | 22 پست

بچه ها من استراحت مطلقم و ۱۶ هفتمه و امپول پرژسترون هفته ای یکی میزنم 

حدود یه هفته هست که حالت تهوععع شدیددددددد و میل به غذا ندارم اصلن اگه هم بخورم روم به دیوار بالا میارم 

😔😔

تخمدان سمت چپ و راستم تیر میکشه و کمر درد و دل درد دارم سوزش معده شدید هم دارم کسی هست اینجوری بوده خدای نکرده 😔

دلداریم بدین اتفاقی واسه بچم نیفته😔😭

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چارش قرصه...منم میخورم

ای خدا بهم نمیسازه خب 😔دکترم گفت نخور دیگه چه گلی به سرم بگیرم؟خسته شدم بخدا ۳ کیلو کم کردم تو این ۴ ماهو نیمه

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

عزیزم منم سرکلاژ کرده بودم و امپول میزدم الان پسرم دوساله است انشالله که شماهم به سلامتی زایمان میکنی نگران چیزی نباش 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
عزیزم منم سرکلاژ کرده بودم و امپول میزدم الان پسرم دوساله است انشالله که شماهم به سلامتی زایمان میکن ...

من سرکلاژ نشدم نمیدونم احتیاج هست یا نه این هفته سونو انومالیمه

چای زنجبیل برای تهوع دوران بارداری خوبه

ممنون باید بپرسم از دکترم

انشالله که لازم نباشه 

ممنون انشاءالله💚موفق باشی دوست من

انشاالله خدا کمکتون کنه من زیاد اطلاع ندارم به دکترتون گفتید ؟ معمولا اینایی که استراحت مطلق میشن بدنشون ضعیف تره بی حال و بی اشتها میشن خیلیا رو دیدم . انشاالله نی نی میاد میچلونیدش خستگی و نگرانی این روزا از تنتون بیرون میره❤ 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
انشاالله خدا کمکتون کنه من زیاد اطلاع ندارم به دکترتون گفتید ؟ معمولا اینایی که استراحت مطلق میشن بد ...

سلام عزیزم تاسه ماهگی که همش زیر سرم بودم تا رفتم تو چهار خوب شدم ولی الان باز یه هفتس هیچی از گلوم پایین نمیره😔

ممنون💚موفق باشی عزیزم 😚

ای خدا بهم نمیسازه خب 😔دکترم گفت نخور دیگه چه گلی به سرم بگیرم؟خسته شدم بخدا ۳ کیلو کم کردم تو این ...

به هم امتحان کن...مث سیب پوست بکن بخور....اگه میتونی سیرابی میگن عالیه واسه تهوع

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706