2726

مال من نه مثل مال شما میشه نه دون دون معمولی و متوسط

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اب ب اندازه به بند انگشت  روی برنجت رو بگیره نمکش هم ب اندازه باشه روغن هم تو ابش بریز زیرشم نه خیلی زیاد کن ک زود ابش تموم شه نه خیلی کم که له کنه برنجو.ابش که کاااااااملا تموم شد درشو بزار زیرشو کم کن دم بشه

😂😂😂

عزیزم ابش رو زیاد میریزی واسه همین

برنج رو که شستی

یک ونیم برابر برنجت اب میریزی

وقتی نمک هم ریختی حوشید

وقتی اب تا روی برنج پایین رفت زیر شعله رو خیلیییییی کم میکنی و درش رو میزاری با دمکنی😊😊😊😊

من خوب در میارم و دون. ولی خب یه کار تجربی هست و با آزمون و خطا یاد گرفتم. اینم بگم نوع برنج که عوض بشه باز یکی دو بار باید درست کنی تا قلقش دستت بیاد

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706