2737
2734

الان پریودم حساب کردم شوهرم روزایی که احتمال بارداری هست به مدت ده روز خونه نیست ،یعنی این ماه هم از دستم رفت ،،،چرا آخه   باید دو ماه دیگه صبر کنم 

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم انشاالله که زودتر مامان میشی 

منم این ماه تو اقدامم دوس دارم زودتر جواب بگیرم

قبلا دو تا سقط داشتم

ولی الان خیلی امیدوارم

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2738

منم مثل شما هستم دیگه بیخیال شدم زوری که نمیشه به جنگ خدا رفتش

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
😢😢😢😢😢

مطمئن بودم این ماه باردار میشم به امید خدا ،ولی نیست دیگه ضد حال خوردم ،،،خسته شدم از تنهایی تو خونه دلم میخواد بچم بیاد سرگرمش شم

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       

حالا تو همون روزایی ک هست اقدامتو بکن من ۲۲ سیکلم باردارشدم 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

هزیزم من وقتی اقدام کردم دوماه خبری نشد.خیلی دلم میخواست باردارشم.رفتم پیش دکترم.گفت اگه میخوای زود بشی.اصلا بهش فک نکن.راستم گفت.یکماه بدون اینکه بگم ای وای پریود نشم ..بیخیال طی کردم از فکر بچه هم اکمدم بیرون.اون ماه باردار شدم...یه هورمونی هست که تاثیر داره تو باردار شدن.اصلااا به فکر دیرو زود شدن نباش بیخیال طی کن مطمعن باش جواب میده

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه
2706