2410
2553

برای حل این مشکل ما صلوات بفرستید. خواهرم از اول آدم نچسبی بوده الان بعد یه دعواشون شوهرش قهر کرده دو هفتست که رفته حیف حرف طلاق میزنه. خواهرم ازدواج دومشه. هر چی هم خواهرمو نصیحت میکنم تو کوتاه بیا اینا و عذرخواهی کن کوتاه نمیاد. آبروی پدرم میره. ما خانواده سنتی هستیم. چیکار کنم حالا؟

خب شاید مقصر همسرشه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نمیتونی کاری کنی خودشون باید یه حرکتی بزنن وبسازن رندگیشون رو

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2720
2714

اگه واقعا مقصر خواهرته تا جایی ک میتونین با خواهرت صحبت کنید و بهش گوشزد کنین ک این ازدواج دومشه و طلاق برای بار دوم قطعا صورت خوبی نداره و بعد از طلاق دوم از هر نظر فشار زیادی روی خودش و خانواده ش هست..تا میتونین حرف بزنین باهاش خودشو اصلاح کنه

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
یعنی مقصر خواهرته؟

نمیدونم والا. ولی با شناختی که از اخلاق رفتارای خواهرمم دارم اونم کم مقصر نیست. الان مشکل اینه شوهر خواهرم بدهی بالا آورده اعصابش خرابه و کلا قاطیه با هر بحثی خونه رو حدود 1 ماه ترک میکنه میره خونه مامانش. فکر کنم چون بدهی بالا آورده و بی پول شده الان نمیتونه زندگی رو ادامه بده این بهانه را میاره؟؟؟ نظرتون چیه؟؟؟

نمیدونم خواهرم میگه مقصر همسرشه و اون برعکس میگه.

زیاد سخت نگیرید انشالله اشتی میکنن کسی از بخت خوب و شادی فرار نمیکنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706