2737
2734
عنوان

دخترم عزیزم تورو خدا حرف بزن😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 101 پست

خب تحت نظر که باید باشه

ولی پسر منم تا ۲ سالگی حتی مامان هم نمیگفت

فقط بابا عم یعنی عمه و یه سری چیزای بیربط 

مثلا به برنج میگفت بوو 

به شیر میگفت جووو

بعد یهو به حرف افتاد خیلی عجیب بود

منم خیلی غصه خوردم

چون پسر عموش ۷-۸ ماهگی شعر میخوند و هم سن بودن

اینم بگم همون پسر عموش نزدیک دو سالگی راه افتاد!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر اصلا نگران نباش پسر من تو ۲۳ ماهگی اصلا به اندازه دختر شما کلمه نمیگفت شاید نهایت ده کلمه بلد بود الان ۳ سال و نه ماهشه مثل بلبل حرف میزنه کلا پسر من موتور حرف زدنش بعد از دو سال و نیم راه افتاد 

تو تاپیک هام هم هست که نگرانشم

https://s5.picofile.com/file/8363983800/D463434E_3863_4177_9AC4_6A1458000B18.png

ای جانم دلم ضعف رفت برا حرف زدنش ،،خوبه که

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
😄😄😄اجرم با خدا 

اره باحاله خخخ

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

ایناکه خوبه بزرگتراراست می گن خیلی حساس شدی انشاالله به زودی زود اینقدر برات شعر بخونه کلی کیف کنی

تنتون سلامت 💚

اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<
عکسشو گذاشتم غیر اینا هییییییچ چیز دیگه ای نمیگه حتی غلط غولوط و اشتباهی مث ماشینی ک فقط رو این کل ...

کافررر مشکلی نداره خب کوچولوعه دیگه خیلی خوبه کههههی جور گفتی فک کردم کلا حرف نمیزنه

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی  اگ اهل دعوایی با من بحث نکن چون کپی خودتم و کم نمیارم   درضمن تاپیک من ماله منه اگ ناراحتی نیا حق نداری گزارش بزنی   انکه را خوبی کنی هاری نگیرد ارزوست   

الهی بمیرم مادر بودن چقد سخته نگران نباش بچه ی داداش من چهارسالگی حرف زد بچه ی خاهرشوهرمم همینطور 

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀

عزیزم ، دخترت که کلی کلمه میگه ، پس مشکلت چیه؟

بعضیا دیر تر جمله میگن بعضیا زودتر ، نگرانی نداره

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
مسخرمون کردی استارتر؟  پسر من آب و بابا و مامان هم نمیگه بعد دختر شما این همه کلمه میگه ناراحت ...

همه همسناش کامل هر کلمه ای بگید تکرار میکنن

من به دخترم میگم بگو سیب نمیتونه بگه میگم بگو دایی نمیتونه بگه 

جز این کلمات کلمات دیگه رو حتی با لحن هم نمیگه یعنی هیچی

بعدم ی مشکل دیگم هست دور اژ جونش اینا که لال هستن ابه بو دی این شکلی حرف میزنن دخترم از صبح ک پا میشه همینجوری به این شکل حرف میزنه

الان یک ساله اینطور 

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
عکسشو گذاشتم غیر اینا هییییییچ چیز دیگه ای نمیگه حتی غلط غولوط و اشتباهی مث ماشینی ک فقط رو این کل ...

خانمی چقد تو حساسی.مگه چ انتظار زبادی داری.همینا ک میگه یعنی مشکلی نداره .همه بچه ها اینطور نیستن ک سریع مث بلبل حرف بزنن.الکی حرف رو بچت درنیار خیلیم خوبه.تو حساسی

2706