2733
2734

من زنگ زدم ب دکتر گفت پف پلک فقط با جراحی درست میشه حتی با پلاسما جت هم کاملا خوب نمیشه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو لایک کنید چون منم لازممه. البته برا مادرم. بیچاره انقد پف داره همش میخواد چشاش بسته باشه از بس سنگینی میکنه. حدود دوسال پیش از دکتر پوست پرسیدم گفت بیار مطب  با یک و نیم برمیدارم. الانم شاید بشه دوبرابر. سه تومن 

2731
منو لایک کنید چون منم لازممه. البته برا مادرم. بیچاره انقد پف داره همش میخواد چشاش بسته باشه از بس س ...

اگه سنشـ بالای شصتـ باشهـ با بیمه عمل میکننـ مامان من تازهـ پنجاهم بود قبولش کردن الان خیلی خوب شده پولم خیلی کم گرفتن فک کنم صد

هزینه پرسیدی

حدود ۳ تومن

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738