2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من‌مرداد قراره زایمان داشته باشم باهاش ایشالا

انشالله عزیزم شما گدوم بیمارستان انتخاب کردید؟ منم بیمارشون هستم به نظرتون کارشون خوب ؟ منم میخوام باردار بشم

2728
انشالله عزیزم شما گدوم بیمارستان انتخاب کردید؟ منم بیمارشون هستم به نظرتون کارشون خوب ؟ منم میخوام ب ...

من بیمه تکمیلیم با مدائن و یاس سپید قرارداد داره یه کدوم ازینا.آره منم تحت نظر ایشون باردار شدم 

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم
2738
سلام عزیزم با دکتر پور احمد زایمان کردید؟راضی بودید از همه چی؟بخیه؟ و خود دکتر؟

سلام عزیزم ببخشید من بعد چندماه امروز اومدم دیدم پیامتو اگه هنوز به دردت میخوره آره عالی بود عاشقشم همه پرستارا رو به صف کرده بود برام فوق العاده پیگیر فوق العاده به فکر بیمارش خدا ازش راضی باشه

من دخترم سال 94 پیشش به دنیا آوردم. همه چی خوب بود چون مشکلی نداشتم. ولی پولکیه زیر میزی میگیره یه تومن از خودم گرفت که با چک و چونه شد 850 حدود 3 و خورده ای هم بیمارستان یاس سپید گرفت و 1 تومن هم بیمه تامین اجتماعی کم کرد اون سال. واسه موارد مورد دار من زیاد توصیه نمیکنم. دیگه هم پیشش نرفتم الکی پول میگیره. من نمیدونم چه جوری جواب خدا رو می خوان بدن

سلام عزیزم ببخشید من بعد چندماه امروز اومدم دیدم پیامتو اگه هنوز به دردت میخوره آره عالی بود عاشقشم ...

مرسی عزیزم

منم پیش ایشون بلاخره زایمان کردم واقعااا فوق العاده و مسیولیت پذیر خیلیییی عالی بودن😍😍😍

مرسی عزیزم منم پیش ایشون بلاخره زایمان کردم واقعااا فوق العاده و مسیولیت پذیر خیلیییی عالی بودن😍😍 ...

به سلامتی عزیزم خداروشکر آره واقعا دکتر ماهیه