2726

ماخودمون اهل اروميه ايم ميخوايم بريم تهران يه هفته اى .منظورخوده تهران نه مثلأاز اينجاشهرهاروبگرديم تاتهران که چندتافاميلامون اونجان مشکل اينجاس که يه بچه دوساله دارم ب نظرتون توراه خيلى اذيت ميکنه؟ازوقتى ازدواج کردم نتونستيم بريم مسافرتى ياجايي که خوش بگزره يه دلم ميخواد بريم يه دلمم ميترسم بچه اذيتم کنه کوفتم بشه...اينم بگم که سه ماه پيش پدربزرگ مادربزرگ زن عموم و دوتابچه هاش تصادف شدن توتاپيکم هست همش به دلم بد راه ميدم ميگم خداىى نکرده اتفاقى واسمون نيوفته

تنهايي خيلى باارزشه   چون خالى از آدماى بى ارزشه      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام-انشالله خوش میگذره-همسرت رانندگی خوبی داشته باشه نگران نباش-صدقه بذار کنار-بچت هم چرا اذیتت بکنه-ماشینتون اگه کولرش براهه و صندلی داره و زرزرو نیس برین-برا بچه هم تجربه جالب میشه

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

تهران فقط خرید لباس خوبه-دیگه چیزی نداری میخوای بری-برو تبریزو ازونجا اردبیل  سرعین و آستار و شمال.این مسیر دلبازتره-اصلا مسیر تبریز تهران صفا نداره

عزیزم صدقه بدین ایت‌الکرسی بخونین بد به دلتون راه ندین به موقع استراحت کنن شوهرتون،شب رو حتما جایی بخوابید

با بچه یکم اذیت میشه ادم چون تهرانم گرمه نسبت به ارومیه

ولی خب خوراکی واسباب بازی‌براش بردارین سرگرم‌بشه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه اذیت خودشو داره ،ولی خوب نمیشه حذفش کرد که،اونم شیرینیای خاص خودشو داره و البته خستگی و غر زدناش هم هست

برا تو راه صدقه بدید ایه الکرسی بخونید و به همسرتون برسید اگه رانندگی میکنه ،تو راه استراحت داشته باشید که خواب الوده نباشید

سلام-انشالله خوش میگذره-همسرت رانندگی خوبی داشته باشه نگران نباش-صدقه بذار کنار-بچت هم چرا اذیتت بکن ...

فدات....ميدونى ميگم شايد خسته بشه توراه و ماشين پسرم بيرون گشتنودوس داره ولى وقتى خسته بشه گريه ميکنه ميگم مثلأتوخونه دراز ميکشه استراحت ميکته بيرون نکنه بخاطرخستگيش کوفتم کنه

تهران فقط خرید لباس خوبه-دیگه چیزی نداری میخوای بری-برو تبریزو ازونجا اردبیل  سرعین و آستار و ش ...

اخه منو شوهرم هيچ وقت باهم نرفتيم شايد خوش گذشت

بچتوو بده من برو خوشگذرونی😁😁😁ما لح لح میزنیم برا بچه اونوخت تو میگی کوفتت میکنه بعضا نگه دارین توراه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
فدات....ميدونى ميگم شايد خسته بشه توراه و ماشين پسرم بيرون گشتنودوس داره ولى وقتى خسته بشه گريه ميکن ...

بچه ها تو ماشین بیشتر میخوابن

ولی مسیرتون جذابیت نداره-راه تبریز تهران هیچی نداره

2706