2726
عنوان

خودم کردم که لعنت بر خودم باد😳

440 بازدید | 24 پست

اوایل ازدواجمون هم کم خرج میکرد ولی نه به شدت الان

هردفعه هی بهم میگفت خانومی لباس نخر پی انداز کنیم

وسایل آرایش وسیله خونه دکوری هیچی هیچی

میگفت گلم پس انداز کنیم خونه بخریم پیشرفت کنین پولدار بشم همشو برات میخرم

من خر هم کوتاه اومدم تا جایی که سالی یکبار عیدها مانتو شلوار میخریدم در طول سال هم حتی یکبارم لباس توخونه یا لباس زیر هم نمیخریدم

این اواخر میگه بگو خواهرت بیاد یه دستی به موهات بکشه تو این گرونی آرایشگاه نرو برای عروسی

همه جا شرمنده میرم

خواهرم آرایش بلد نیست یکم تافت میزنه موهامو فر میده

الان میبینم خواهراش یا آرایشگاهن هردفعه لباس نو میپوشن

خیلی حال دلم بده

شش ساله لباس توخونه نخریدم

شلوارم خیلی لقوه شده

میگه تنبل نباش کش بنداز کمرش دوباره بپوش

جدیدا دوغ و ماست نمیگیره میگه خرج اضافس

دیروز گفتم رب تموم شده به خدا یه جوری سرم داد زد که گرونه مصرف نکن

خوب چکار کنم تو غذا نریزم

همش تو دعوا میگه سرکار نمیری پول دربیاری زنهای مردم صرفه جوهستن با شوهرشون کنار میان😢

الان خونه خریدیم گفتم بیا نصف خونه به نامم کن

فکرمیکردم به خاطر کم خرجیم قبول کنه

ولی گفت چه غلطا دیگه چی مگه تو جون کندی

من ک و ن م پاره شد تا خونه خریدم

حالم بده این عید اصلا هیچی نخریدم فقط یه روسری خریدم

وقتی آبجیتشو میبینم که خونه ندارن ولی اینقدر خرج میکنن و همه حسرت های منو دارن دلم میسوزه

من دوس ندارم ولخرج باشم  مثل خواهرش یک کمد وسیله آرایش داشته باشم ولی یه مداد چشم که بگیرم

هرجا میرم از خواهرم قرض میگیرم

چکار کنم عوض بشم و اونم عوض کنم

خیلی اشتباه کردم

دلم خوش بود قدر میدونه

ولی حتی زبونی میگه نون خور اضافه ای یا میگه زیاد میخوری به خدا لقمه هامو مبشماره😧😢

داغونم اگه کسی راهکاری داره کمکم کنه لطفا

ساعت 9 شب،،بذارش دم در آشغالی ببره،،،،کیسه زباله یادت نره هااااا،،کوچه کثیف نشه😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت کردی عزیزم  واقعا راه حلی ندارم

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی  اگ اهل دعوایی با من بحث نکن چون کپی خودتم و کم نمیارم   درضمن تاپیک من ماله منه اگ ناراحتی نیا حق نداری گزارش بزنی   انکه را خوبی کنی هاری نگیرد ارزوست   

تقصیر خودته کوتاه اومدی الان زورش میاد خرج کنه من بودم یا میبردم مشاوره یا اگه نمیومد طلاق میگرفتم ینی چی ماست و دوغ‌ اضافس توام غذا درس کن بدون رب اگه چیزی گف بگو رب نداریم خودت گفتی گرونه استفاده نکن نداشتیم نریختم بزارحالش بیاد سر جاش

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

کوتاه نیا بگو زن گرفتی وظیفه اته 

خیلی ام نتونستی تحمل کنی شکایت کن مهرتو بزار اجرا ....جز بخوره 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی  اگ اهل دعوایی با من بحث نکن چون کپی خودتم و کم نمیارم   درضمن تاپیک من ماله منه اگ ناراحتی نیا حق نداری گزارش بزنی   انکه را خوبی کنی هاری نگیرد ارزوست   
منم دنبال راهکارم که شرایط رو تغییر بدم😣

وقتی زبون خوش حالیش نیست یه دعوای اساسی راه بنداز...مگه چقدر میخای زندگی کنی که همش به حسرت بگذره....

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

عادتش دادی پرروش کردی

بگو وظیفته نفقه وظیفته خرج منو بدی

چندین بار بگو بهش 

بگو فکر کردم قدر میدونی حالا میبینم نمیدونی لیاقت نداری 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ماست و دوغ و رب خرج اضافه ست!!!!!!!؟لابد دوروز دیگه میگه نفس نکش😐😐😐😐اینقدر قدم قدم اومدی عقب که الان دقیقا روی لبه صخره وایسادی به نظرم موضوع واقعا جدی هست و لازمه از نظر یک متخصص زوج تراپ استفاده کنی دوست من

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706