2737
2734
عنوان

به بچه هاتون آب جوشیده میدید یا چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 23 پست
تهران  

بابا بیخیال.تهران آبش سالمه.بده بخوره.من تو شمال دانشجوبودم دچارمشکل گوارشی شدم.دکتر گفت آب تهران سالمه یکی از بهترین آبهاست که توسط متخصصین آلمانی آزمایش شده شما عادت به اون دارید آب اینجا دراون حد سالم نیست که اینجوری به هم ریختید.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بیخیال.تهران آبش سالمه.بده بخوره.من تو شمال دانشجوبودم دچارمشکل گوارشی شدم.دکتر گفت آب تهران سا ...

آره شمال که آبش خیلی بده 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
آره شمال که آبش خیلی بده 

چای که دم میکردیم روی چای قشنگ لکه های بی رنگ شناوربود استکانها تندتند لک میشدن پوست و موم بدمیشد.نگران نباش عزیزم.چیزیش نمیشه.بده بخوره

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
چای که دم میکردیم روی چای قشنگ لکه های بی رنگ شناوربود استکانها تندتند لک میشدن پوست و موم بدمیشد.نگ ...

مرسی گلم😍

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
ضرر نداره آب شیر ؟من واقعا تنبلیم میاد بخوام بجوشونم بزارم یخچال

من چند ساله اب اشامیدنی خونمونو میجوشونم واس کل اعضا اخه ابش اصلا یه طعم بد میده خوردنی خودمم حالت تهوع میگیرم

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
من چند ساله اب اشامیدنی خونمونو میجوشونم واس کل اعضا اخه ابش اصلا یه طعم بد میده خوردنی خودمم حالت ت ...

کدوم شهرین خیلی ام کار خوبی میکنید همتتون خوبه

2738
کدوم شهرین خیلی ام کار خوبی میکنید همتتون خوبه

ما تهرانیم 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭