2726
عنوان

به بچه هاتون آب جوشیده میدید یا چی؟

147 بازدید | 23 پست

بچه بالای دوسال آب شیر میدید یا میجوشونید

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آب جوشیدنمیدیم تا1سالگی میجوشونیم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

نه.آب شیر میدم و آب معدنی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

آب لوله.اگه زیادآب حوشیده بدی وقتی بری جایی محبورباشی آب لوله بدی اونوقت عادت نداره دلدردمیگیره

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏
آب لوله.اگه زیادآب حوشیده بدی وقتی بری جایی محبورباشی آب لوله بدی اونوقت عادت نداره دلدردمیگیره

من نمیدم آب جوشیده اومدم ببینم اگه شماهام نمیدید عذاب وجدان نداشته باشم هههه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
وای معلومه آب شیر زیر یک سالو میگن آب جمشیده بدین.اب معمولی بده بهش بذار معدش عادت کنه وخیلی حساس با ...

واسه خودمونم باید آبو بجوشونیم ولی خوب من حوصلم نمیشه

واسه خودمونم باید آبو بجوشونیم ولی خوب من حوصلم نمیشه

وضعیت آب شهرتون چطوره؟بعضی شهرها آبشون مناسب نیست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706