2703
2553
عنوان

شوهرم میگه عذاب وجدان نگرفتی غذا درست نکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 11182 بازدید | 382 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پشیمونه خیلی ،،،،میگه من بلد نبودم زنه باردار چیه   به خدا فامیل همسرم چند روز می آمدن منزلمون ...

همین‌که پشیمونه خیلی با ارزش

تو الان کم‌نیار بخر و بپوش و بگرد ..جبران‌کن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2720
واای پس داره ازت سو استفاده میگنه با پول جمع کردن که دیگه نمیشه خونه و زمین خرید..باید وام‌گرفت. ...

هر چی بهش میگم یه وام بگیر نمیگیره ؛ خودش چون کارمنده ضامن داداش و باباش و فک فامیلش شده ولی میگه من اهل وام گرفتن نیستم وام ریسکه ؛ هر چی هم میگم این همه آدم وام میگیرن و به جایی میرسن قبول نمیکنه 

هر چی هم پول جمع میکنیم تا میره پولمون برسه زمین میشه دو برابر و سه برابر 

شوهرم عادت داره تند تند غذا بخوره ؛ زود خورد رفت کنار ؛ بعد به من که داشتم آروم غذامو میخوردم با نگا ...

عجب حالا یه روز بوده . بهش بگو گلم خوب تو اگه یه روز پول دادی زورت اومد من برات دو تا بچه زاییدم که هر روز ده برابر یه پرس چلو کبابی که پول میدی و زورت میاد سر بارداری هر روز  بهم ده برابرش فشار اومده و درد و ویار و تهوع و سنگینی و هزار کوفت دیگه رو تحمل کردم . 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
شوهرمن الان دقیقا همینجور شده ازاینش حرصم میگیره من اینقد از خواسته هام میزنم آخرش بهم میگه مگه من چ ...

دقیقا همشون همینن بخدا.شوهر من خیلی خوبه.واقعا.در حد توانش کم نمیذاره.اما واقعا من از نظر لباس و مانتو ضعیفم.و سالی یه بار دم عید خرید میکنم.بازم میگه من برات کم نمیذارم.دگ نمیگه که من به روش نمیارم و ازش نمیخوام ینی همه چی عالیه.

2714
شوهرمن الان دقیقا همینجور شده ازاینش حرصم میگیره من اینقد از خواسته هام میزنم آخرش بهم میگه مگه من چ ...

باردار که بودم، دیدم توقع داره همچنان همه کارها به دوش من باشه. منم خدایی نه اینکه نخوام، نمیتونستم واقعا.

دیگه چند بار اومد خونه مثل شوهر استارتر غر زد که چرا لباسام نشسته س. چرا غذا جاضری درست کردی و...

منم خیلی تحت فشار بودم از همه نظر

زنگ زدم به مشاور

خیلی کمکم کرد. اخه خودشم اقاست. مردها رو بهتر میشناخت.

دیگه بار اول یه منوی رستوران از جلوی در برداشتم. با ترس و لرز زنگ زدم. برای خودم کباب سفارش دادم. اصلا هم نچسبید بهم از بس استرس داشتم.

شب که اومد شوهرم، گفتم بهش

جا خورد حسابی ولی چیزی نگفت

دیگه چند روز بعدش باز برای خودم یه غذای خوب درست کردم و تنهایی نهار خوردم. یا میرفتیم جایی مهمونی، غذا میاوردیم، همه شو میذاشتم خودم بخورم

اونم اوایل یه جوری برخورد میکرد که پس من چی

منم میگفتم حامله م. نمیتونم غذا بپزم. بوش حالمو بد میکنه. میخوای خودت بپز یا از بیرون بگیر

دیگه بعد از زایمانم هم حموم و تعویض پوشک بچه روزایی که شوهرم بود، مینداختم گردن خودش

حتی بعضی شبا پا نمیشدم شیر بدم، شوهرم میرفت شیرخشک حاضر میکرد براش

الان هم خودم اعصابم ارومه نسبت به بقیه مادرا. هم رابطه عاطفی بین شوهرم و دخترم خیلی شدیده چون کارهای بچه رو تقسیم کرده بودیم.

سر خرید هم همینجور. تو مسافرتها راحت خرج میکردم

الان جوری شده، شوهرم تو جمع همیشه میگه مسافرت که میری دیگه باید خرج کنی. حساب کتاب معنا نداره. باید خوش بگذرونی

در صورتیکه اوایل ازدواج تو مسافرتها اونقدر چرتکه مینداخت که معذب میشدم همش.

الان دو ساله که خودم به خودم احترام میذارم، واقعا احترامم بین همه بیشتر شده

ولخرجی و عقده ای بازی در نمیارما

ولی از نیازهامم به اسم فداکاری، چشم پوشی نمیکنم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
من فقط یه کم روز اول درد دارم ولی پیاز داغشو زیاد میکنم که دردم زیاده. همسرم تا سه روز میگه فقط بشین ...

خوشبحالت منم اوایل شوهرم اینجوری بود بعدمن مثل خنگا نشستم بهش گفتم من خیلی قویم اصلا چیزیم نمیشه پریودی خانمای دیگه ازکاروزندگی میفتن من همه چی زندگیم سرجاشه(مثلا خواستم از خودم تعریف کنم)اونم میدید من همه کارارو میکنم دیگه کنار کشید😔

هر چی بهش میگم یه وام بگیر نمیگیره ؛ خودش چون کارمنده ضامن داداش و باباش و فک فامیلش شده ولی میگه من ...

آره عزیزم با کم کم پول جمع کردن به جایی نمیرسید مطمئن باش

.این‌وسط فقط تو ضرر میکنی و دختری که در آینده قراره مثل مادرش رفتار کنه..قید زمین و بزن لطفا و زندگیتو عوض کن..مثلا حتما فردا گوشت بخر..گوشتای تو یخچال و فک کن‌نداری بخرررررر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
همین‌که پشیمونه خیلی با ارزش تو الان کم‌نیار بخر و بپوش و بگرد ..جبران‌کن

الان خداروشکر عوض شده ولی تو خاطراتم رفتارش باقی می مونه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
شوهرم عادت داره تند تند غذا بخوره ؛ زود خورد رفت کنار ؛ بعد به من که داشتم آروم غذامو میخوردم با نگا ...

واااا😮😮😮😮😮😮

حالا خریده که خریده وظیفشو انجام داده..من توبارداری ۶تا درمیون غذا درست میکردم شوهرم یبار چنین حرفی نزد ..چطور دلش اومد به زن حامله چنین حرفی بزنه 😠😠😠😠

😍😍😍
دقیقا همشون همینن بخدا.شوهر من خیلی خوبه.واقعا.در حد توانش کم نمیذاره.اما واقعا من از نظر لباس و مان ...

عزیزم چون بهشون غر نمیزنیم و ازشون نمیخوایم فکرمیکنن برامون زندگی گل وبلبل درست کردن

2706