2733
2734
عنوان

شوهرم میگه عذاب وجدان نگرفتی غذا درست نکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 11185 بازدید | 382 پست
من تا میتونم ناز میارم😀 واس خودم کاچی درست میکنم بهش میگم توهم کاچی بخور شام نداریم  ظرفاروه ...

😂😂😂وای شوهر منم همینه میگم خستم میگه وای من با چندنفر سروکله زدم میگم حالم خوش نیست میگه والا من ازتو بدترم 😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو حاملگی بدترین دوران زندگیم بود فقط گرسنه می شدم هر لحظه گرسنه می شدم همش سرم داد می زد می گفت چقدر می خوری اگر نمی خوردم بدنم شروع می کرد به لرزیدن مجبور بودم بخورم یه بار گفتم سبزی هوس کردم یه دعوای بزرگی. درست کرد تو خیلی می خوری اون موقع ها هشت سال پیش همه چی ارزون بود خدا شاهده بدترین دوران بود الان که همیشه رژیم هستم همسرم التماس می کنم بیا بخور بهش میگم یادته اون موقع ها  

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
خیلی زیاد بود. همه ش الان یادم نیست. اخه من کلا تو سری خوری و خجالتی بودن رو فکر میکردم یعنی ادب دا ...

چقدر خوبه واقعا اول آدم خودش به خودش احترام بزاره ؛ دیگران هم میفهمن که واسه آدم ارزش قائل باشن 

2728
شوهرمن الان دقیقا همینجور شده ازاینش حرصم میگیره من اینقد از خواسته هام میزنم آخرش بهم میگه مگه من چ ...

از خودت شروع کن

از مانتویی که ۲ ساله داری میپوشیش..پارش کن

.تا مجبور‌بشی بری بخری

خرج کن در حد تعادل..یهو جو‌گیر‌نشی هی پول بریزی دور واسه خریدای بی استفاده

.

ولی بخر..حتما واسه خودت هر ماه یه جیزی حتی کوچیک‌بخر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من تو حاملگی بدترین دوران زندگیم بود فقط گرسنه می شدم هر لحظه گرسنه می شدم همش سرم داد می زد می گفت ...

وای خدا چ شوهری😢

دخترمون فرشته ی خونمونه😍تیکر تولد یکسالگی عشق مامان❤
ای جااااااان واقعا  آخه دقیقا شوهر منم همین طوریه ؛ کافیه بهش بگم گلوم درد میکنه ؛ سرم تیر میک ...

😂😂😂😂 چ پرویه😂😂😂

مث بچه هان بخدا توهم از پریودی و حاملگیت سواستفاده کن بگو تو ک حامله نبودی نمیدونی چقققد سخته😜

2738

امروز هم عادت شدم همش حالت تهوع و درد شکم ولی با این حال غذا درست کردم مجبورم به کارام برسم حتی اگر دارم میمیرم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
یه سوال خانما  شما تو پریودی چیکار میکنین؟ مثلا غذا پختن کار خونه یا جوشونده درست میکنین؟ مراق ...

من اوایل همچین زبر و زرنگ تند تند خونه جمع کن و غذا بپز و همیشه زندگیم مرتب بود شوهرمم از راه میرسید لباساش یه ور.جورابش یه ور..التماس میکردم من تا طهر پوستم کنده شده این لباساتو ننداز کف اتاق...ناراحتم میشد.تا اینکه شاعل شدم.از کار می اومدم میگفتم منم خسته م منم توان پا گاز وایسادن ندارم.یا دوسه باری خودمو زدم به حالت تهوع و گفتم ازبس کار کردم ضعیف شدم..این وسط لباسشویی مونم خراب شد.شوهرم که صبح به صبخ لباس اتوکشیده میخواست ازم دوسه روزی لباساش نشسته موند بعدم بامظلومیت نشستم بادست شستم شبشم تا صبح بیدارش کردم که کمرمو ماساژ بده نشستم لباستو شستم رگ کمرم گرفته.دیگه شروع کرد به اینکه خودش لباس بشوره.خودش بپزه..خونه رو جمع کنه..یا صبحا میخوابیدم میگفتم از خستگی چشمام وانمیشه خودش صبحانه درست کرد.الان صبحانه کامل با همسرمه ناهار هراز گاهی بخوام دریت میکنم نخوام زنگ میزنم میگم امروز حال غذا پختن ندارم.شامم بیشتر یا بیرونیم یا خونه مامانم.خونه مامانش..یا باهم میپزیم.

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
دلم شکسته ؛ مگه من بهش گفتم برو غذا بگیر از بیرون ؛ پیشنهاد خودش بود تازه دخترمم شنیده بود مخالفت هم ...

فدای سرت

خیلی ها اینطوری هستن در این ایام

من که به همسرم گفتم واقعا ته وقاحت هست اگه خبوای با این حال خیلییییییییییی خوب اشپزی کنم 

بهش میگم همین که زنده ای و گرسنه نموندی خدا رو شکر

ول کن

مردا بعضی وقتا به معنی حرفشون فکر نمی کنند

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
یه سوال خانما  شما تو پریودی چیکار میکنین؟ مثلا غذا پختن کار خونه یا جوشونده درست میکنین؟ مراق ...

من فقط یه کم روز اول درد دارم ولی پیاز داغشو زیاد میکنم که دردم زیاده. همسرم تا سه روز میگه فقط بشین استراحت کن برا خودت کاچی درست کن غذا از بیرون بگیر و یه پتو هم بنداز رو پاهات😂😂😂😂😂😂😂

منم میگم چشم و عمل میکنم😁😁😁

الان پشیمونه؟

پشیمونه خیلی ،،،،میگه من بلد نبودم زنه باردار چیه  به خدا فامیل همسرم چند روز می آمدن منزلمون بارم سنگین بود ولی بزور به کارام می رسیدم حتی ظرف بلند نمی کردن هیچی دست تنها به شوهرم می گفتم به خدا انگار وزنه به پام وصله کمکم کن ولی می گفت الکی نگو  

2706