2733
2734
عنوان

راهنمایی پزشکی خیلی فکرم درگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 55 پست
بعضی مواقع از استرس زیاد وعصبی هم ممکنع باشه.ولی بیشتر ب دلیل کم کاری هیپوفیز مغز هس.ک ب نظر من مال ...

وای چقدر بد میگم. عزیزم ببخشید یه سوال میپرسم برای من گفتند دوباره باید ازمایش بدم ولی باید برای ازمایش قرصامو قطع کنند چند روز بعد ازمایش بدم چرا دلیلی داره ایا باعث ایجاد مشکلی تو ازمایش میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من اصفهانم ولی اگر استادت کارش خوبه بگو نمیدونم فعلا برای من اینو نوشته گفت با ام ای ار و سری ...

استاد من دکتر مهدی ابراهیمی هس.تهران از بیمارستان سینا وقت بگیر چون ارزون تره اونجا.بعدم اصفهان بهترین ها رو داره تحقیق میکنم تا پس فردا بهت همون جا معرفی میکنم زیز همین پستت

من دوستت ندارم بلکه تمام ذرات بدنم تورامیخاهد
نه مرتب مرتب نیست و. خونریزی کم دارم یه روز نیم دو روزه کلا و درد زیادی دارم همراه با استفراغ و....& ...

اونم مربوط ب همینه.قرص دوفاستون بخور یه مدت

2731
بیماری نادری هس.وقابل کنترل مث فشار خون.ولی اگه کنترل نشه براحتی باعث مرگه.عفونت ها وسرماخوردگی هاتو ...

چقدر بد ولی باز خوبه مشکلم معلوم شد همینش شکر نه ماه تموم دربه در بودم همش منو با قرصای معده و. اعصاب و روده حالمو بد تر کردند ولی با امپول و اینا دارم بهتر میشم نمیدونم برای این قرص جدید که گفتید چی بگم ولی فعلا به من گفت برم ام ای ار و برام یه سری دیگه ازمایش بنویسه و این ازمایش را یه چند روز قرص نخورم بعد برم بدم نمیدونم چرا 

نه مرتب مرتب نیست و. خونریزی کم دارم یه روز نیم دو روزه کلا و درد زیادی دارم همراه با استفراغ و....& ...

دوفاستون هرماه تا ۳ دوره بخو  پریودت عادی بشه بعد نخوری هم خوبه.

2738
اونم مربوط ب همینه.قرص دوفاستون بخور یه مدت

عزیزم این قرص کورتونی هست بعد خوب می کنه کی ها بخورم اخه من اینارو نمیدونم میگم عزیزم یه سوال چرا دارم گفت برام یه ازمایش جدید میده و باید قرصام رو سه روز یا چهار روز قطع کنه بعد برم بدم ولی من وقتی با قرص و امپول کورتونی خوب میشم مه از همین نیست 

2706