2726
عنوان

راهنمایی پزشکی خیلی فکرم درگیره

375 بازدید | 55 پست

دوستان عزیز من پارسال تصادف کردم و سرم ضربه دید ولی چون لگنم خراب شده بود دیگه از سرم ام ای ار نگرفتم و اینکه من مهر ماه دچار حالت تهوع و استفراغ و افسردگی و افت فشار و افت قند و.... شدم گفتند از اعصابه دو سری دارو اعصاب خوردم بهتر نشدم که بدتر شدم بعد از عید اندوسکوپی و ازمایش سی تی و سونو گرافی دادم فتق هیاتال، رفلاکس ۳، التهاب شدید داشتم قرص خوردم هم معده و هم اعصاب بازم خوب نشدم بعد دکتر اومد از من ازمایش هورمون کورتیزول گرفت.۰.۱۶ درصد هست و روز ازمایش امپول بتامتازون و کورتون بهم زدند استفراغ بند اومد و علایم کمتر شد الان دکترم استثنا اومد قرص هیدرکورتیزون ۱۰نوشته و ام ای ار برم برای چی ایا قرص خوبی نوشته یا نه برای پایین بودن هورمون کورتیزول ایا مشکل وجود داره تو سرم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اسم این بیماری کم کاری غدد فوق کلیوی هس.یا همون آدیسون

عزیزم قابل درمان هست یا نه درمانش چه مدت طول میکشه با چه قرص و و داروهایی با چه میزان در است فعلا دکتر اومده قرص هیدرکورتیزون ۱۰ برام نوشته صبحها یه عدد اگر نیاز بود از هفته دوم عصر نصف عدد ولی من دوبار که امپول بتامتازون و. یه کورتون زدم علایمم کمتر شد و با اینا هی داره بهتر و بهتر میشه 

درضمن یادت باشه دکتر غدد برو تا دوز روزانه داروتو تعیین کنه.شما پردنیزولون هم باید مصرف کنی.خیلی مهمه حتما دکتر خوب برو.اگرم تهرانی استادمو بهت معرفی کنم

من دوستت ندارم بلکه تمام ذرات بدنم تورامیخاهد
افت فشار شدید احساس سرمای زیاد .بی انرژی .بدنت سریع سرما میخوره و عفونت شدید

اره عزیزم درکنار حالت تهوع و استفراغ و افسردگی و افت فشار افت قند سرما خیلی میخورم همیشه احساس سرما  دارم. بدنم انرژی نداره عزیزم در اثر چی من اینجوری شدم تازه برام ام ای ار نوشته و گفت انجام بدم و برم پیشش بارم برام ازمایش مینویسه 

درضمن یادت باشه دکتر غدد برو تا دوز روزانه داروتو تعیین کنه.شما پردنیزولون هم باید مصرف کنی.خیلی مهم ...

عزیزم من اصفهانم ولی اگر استادت کارش خوبه بگو نمیدونم فعلا برای من اینو نوشته گفت با ام ای ار و سری جدید ازمایش بازم باید برم پیشش

بعضی مواقع از استرس زیاد وعصبی هم ممکنع باشه.ولی بیشتر ب دلیل کم کاری هیپوفیز مغز هس.ک ب نظر من مال شما باتوجه ب شرح حالت علتش همون مورد دومه

واقعا تا اخر باید دارو بخورم چه بد بر اثر چی اینجوری میشه اخه 

بیماری نادری هس.وقابل کنترل مث فشار خون.ولی اگه کنترل نشه براحتی باعث مرگه.عفونت ها وسرماخوردگی هاتو کنترل کن

2706