2733
2734
پشت سرت داشتن حرف میزدن تاپیک بغلی 

چرت پرت گفت ترکید

فک کنم کاربریشم ترکید

اقا کامنتا خودش رو نزاشت ک چقد دری وری گفت مگه من چی گفتم منم روی سخنم با ایشون نبود

اونی ک باید بش بر میخوزد حرفمو پزیرفت

لوس ننر😣😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگشتر موکل دار برای جلب محبت زیاد شدن محبت و عزیز شدن یا برای گشایش در کار و وسعت رزق و روزی هست

جن اذيت نميكنه ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده
2728
چرت پرت گفت ترکید فک کنم کاربریشم ترکید اقا کامنتا خودش رو نزاشت ک چقد دری وری گفت مگه من چی گفتم ...

واقعا شما چیزی بدی نگفتی منم بهش گفتم کار شما زشت تر بود حقش بود که ترکید

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738
قرار دادی که زمان حضرت سلیمان بین ما جن ها بسته شد لغوش موجب ضرر و زیان میشه از جمله ارتباط با جن&nb ...

منم از همين ميترسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعام کنین خدا به دعای شما گوش میده
واقعا شما چیزی بدی نگفتی منم بهش گفتم کار شما زشت تر بود حقش بود که ترکید

خالا اگ منم میخاستم در حد شعور خودش جوابش بدم الان باید تاپیک میزدم اسکرین هاشو میزاشتم.ولی بیخیالش شدم

بدیش برا من این بود ک بجهای سایت نظر منفی راجب من پیدا میکنن😑

خالا اگ منم میخاستم در حد شعور خودش جوابش بدم الان باید تاپیک میزدم اسکرین هاشو میزاشتم.ولی بیخیالش ...

خوب کردی هم دهنی با بعضی ها بخوای بکنی یعنی تو هم مثل اونی شما خانومی کردی چیزی نگفتی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
جن اذيت نميكنه ؟

ببین گلم موکل داشتن به این سادگی نیست،باید طبق آداب خودش عمل کرد برای گرفتنش.اکثرا افراد سودجو انگشترهای معمولی رو با قیمتهای بالا قالب مردم میکنن و میگن موکل علوی داره.موکل به همین راحتی از کسی فرمان نمیبره باید اون شرایط رو برای جذبش فراهم کرد که اگر فروشنده این کاره باشه و انجامش بده قطعا قیمت بالایی براش درنظر میگیره.و باید ذکرها و اعمالی رو انجام بده تا موکل به اسمش بشه و وظیفش رو انجام بده

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
2706