2737
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 19 پست
من شرایطم سخت بود لباس مهمونی تنم بود،دیگه شلوار سفید نداشتم،مشکی پوشیدم،ستم ب هم ریخت،شوهرمم غر غر ...

واقعا باریکلا ب شما هم همسر خوبی هستین هم مادر خوب؛همسره من اینطوره ببخشیدا بی مسئولیته فقط همش گفت بچه میخوام الان ک کل مسئولیت بزرگ کردن پسرمون گردن منه وقتی دعوا میکنم پسرمو میگه تو دیونه ای این همش دوسالشه میگم خب توام یکم مسئولیت پذیر باش ک اینقد منم زود از کوره در نرم

تا بوده همین بوده....
واقعا باریکلا ب شما هم همسر خوبی هستین هم مادر خوب؛همسره من اینطوره ببخشیدا بی مسئولیته فقط همش گفت ...

ممنون عزیزم،والا مردا همشون سروته ی کرباسن😆 شوهر من خونه واسش خوابگاهه،میاد سفره اماده نهارشو میخوره،ی تشکر ساده ،همون پاس سفره میخوابه تا سه ساعت بعد،توپم در کنی تکون نمیخوره،فوق العاده خوش خوابه،حتی ماه رمضون من روزه میگرفتمو اون نمیگرفت،نهارم هر روز میپختم،شبم خودم واسه خودم سفره مینداختم،عصرام اون خواب بودو بچه رو میبردم پارک یا فروشگاهی خلاصه هر جایی ک سرگرم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم،والا مردا همشون سروته ی کرباسن😆 شوهر من خونه واسش خوابگاهه،میاد سفره اماده نهارشو میخور ...

بخدا دقیقا مث همیم منم ماه رمضون تنها روزه گرفتم؛و اینکه پسرمو تنها میبرم بیرون دیگه با این قضیه کنار اومدم ک اون اینجوریه تنبل و بی مسئولیت

تا بوده همین بوده....
بخدا دقیقا مث همیم منم ماه رمضون تنها روزه گرفتم؛و اینکه پسرمو تنها میبرم بیرون دیگه با این قضیه کنا ...

دیگه کنار نیایم چیکار کنیم،من خیلیم کتاب خوندمو تو نت سرچ کردم با مهربونی با غر غر درست نشد ک نشد،نمیگم تاثیر نداشت ولی با اونی ک من میخوام فرق داره،تا گوساله گاو شود دل صاحبش اب شود😁😁😁😁

2731