1147
1273
عنوان

خصوصیات مردان

412 بازدید | 61 پست

حس محبت و دوست داشتن يك وديعه الهي است كه در وجود همه انسان‌ها قرار داده شده و هر كسي بنا بر شخصيتي كه دارد اين حس را به گونه‌اي متفاوت بروز مي‌دهد. در زندگي همه ما بارها پيش آمده كه از خودمان مي‌پرسيم آيا همسرم يا نامزدم مرا واقعا دوست دارد؟ اما رسيدن به پاسخ اين سؤال براي خيلي از ما دشوار است چون اخلاقيات آقايان و بروز احساسات دروني‌شان در بيشتر مواقع با خانم‌ها متفاوت است و بالطبع نشانه‌هاي دوست داشتن و ابراز علاقه براي مردان شباهتي به روش‌هاي زنان ندارد. برخي ويژگي‌ها به صورت ذاتي در وجود انسان‌ها قرار دارد كه البته بنابر شرايط حاكم بر محيط زندگي شكلي به خود مي‌گيرد. به هر حال هيچ‌وقت اين موضوع را فراموش نكنيد كه هر انساني روش منحصربه‌فردي براي ابراز علاقه دارد و نمي‌توان توقع داشت كه مردها هم مانند زنان احساسات‌شان به راحتي روي زبا‌ن‌شان بچرخد. آقايان بيشتر با رفتارهاي‌شان به شما نشان مي‌دهند كه چقدر به شما اهميت مي‌دهند و چقدر شما را دوست دارند.


.

parvjam  &  parvazman قدیم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291

چقـدر همسـرتان را مي‌شناسيد؟


مهم‌‌ترين نكته‌اي كه بايد در اين قسمت به آن توجه كنيد اين است كه از خودتان بپرسيد چقدر همسرتان را مي‌شناسيد و تا چه حد به روحيات او آشنايي داريد. هرچه شناخت شما نسبت به همسرتان بيشتر باشد مي‌توانيد به ميزان علاقه او نسبت به خودتان پي ببريد پيش از هر چيز بايد چند اصل را به خاطر بسپاريد.


1. مردان به طور ذاتي داراي ويژگي‌ حامي و پشتيبان بودن هستند و به همين دليل هرچه ميزان علاقه‌اي كه به شما دارند بيشتر باشد سعي مي‌كنند از شما حمايت كنند اما فراموش نكنيد كه نحوه حمايت مردان از خانواده با نحوه حمايت زنان كاملا متفاوت است.


2. هيچ‌وقت راجع به مردي قضاوت نكنيد چون اصولا زن‌ها وقتي مي‌خواهند درباره موضوعي قضاوت كنند خودشان را جاي آن شخص يا آن موقعيت قرار مي‌دهند در صورتي كه اين روش اصلا صحيح نيست.


parvjam  &  parvazman قدیم

درسته 

اما ادم بايد سعی کنه تو زندگی مشترک تا جایی که امکان داره مطابق میل طرف مقابلش رفتار کنه تا خوشحالش کنه

و چون زن بروزاحساسات وشنیدن کلام محبت امیز براش خیلی مهمه نباید اینو نادیده گرفت

1307

3. سعي كنيد پيش از اينكه صفتي را به همسرتان نسبت دهيد دليل كاري را كه انجام داده جويا شويد با اين كار مي‌توانيد او را بهتر درك كنيد ضمن اينكه با نسبت دادن صفتي خاص به همسرتان دردي از شما دوا نخواهد شد.


معرفـي چنـد نشانـه اصلـي


در اين قسمت نشانه‌هايي را به شما معرفي مي‌كنيم كه با آنها به ميزان علاقه همسرتان نسبت به خودتان پي خواهيد برد و در ادامه ويژگي‌هاي اخلاقي او را عنوان مي‌كنيم كه به شناخت شما كمك مي‌كند.


. منتظر تلفن شماست


 يكي از ويژگي‌هاي مرد عاشق اين است كه در هر شرايطي دوست دارد وقت خودش را با شما سپري كند حتي وقتي كه پيش يكديگر هم نيستيد به فكر شماست و ترجيح مي‌دهد با تلفن يا پيامك با شما در ارتباط باشد. هرچند كه بيشتر آقايان زياد از تلفن صحبت كردن خوش‌شان نمي‌آيد اما اگر قرار باشد با همسري كه دوستش دارند صحبت كنند چندان هم از اين كار بدشان نخواهد آمد و حتي منتظر تماس شما مي‌شوند و با اين كار به شما نشان مي‌دهند كه دوست‌تان دارند.


مردي باسليقه و مغرور است. معمولا خيلي به سر و وضعش مي‌رسد و نگران ظاهرش است. او يك مرد خوش‌لباس است كه كيفيت و تجمل را دوست دارد. دوست دارد محل زندگي‌اش دنج و قشنگ و با امكانات رفاهي باشد. از تمجيد و ستايش كردن خجالت نمي‌كشد و از اين بابت بسيار راحت است. او دلش مي‌خواهد متفاوت‌‌ترين، كم‌نظيرترين و تاثيربخش‌ترين چيزها را داشته باشد. سخاوتمند است و در مورد پول دست و دلباز است. او عاشق چيزهايي مثل گل، موسيقي ملايم، رستوران‌‌هاي دنج و مهماني‌هاي مجلل است.

parvjam  &  parvazman قدیم
1288

2. سعي مي‌كند آراسته باشد

وقتي قرار است شما را ببيند به خودش مي‌رسد و دوست ندارد شما او را خسته و نامرتب ببينيد همان‌‌طور كه خودش هم دوست ندارد شما خسته و نامرتب باشيد. مردي كه سعي مي‌كند در كنار شما بي‌عيب و نقص به نظر بيايد حتما شما را خيلي دوست دارد و براي شما ارزش قائل است و هميشه بهترين‌ها را براي‌تان فراهم خواهد كرد. چون آرامش و آسايش شما برايش مهم است به‌خصوص در مواقعي كه قرار است به ديدار دوستان يا اقوامش برويد، او سعي مي‌كند طوري لباس بپوشد كه شما راضي باشيد. اينها همه از نشانه‌هاي دوست داشتن به روش مردانه است.


او تقريبا هميشه هدفي دارد كه براي نيل به آن سخت مي‌كوشد. توقعش در عشق آن است كه شما هر آنچه را در توان داريد انجام دهيد و كمك كنيد او به هدفش برسد. امنيت خاطر خيلي برايش اهميت دارد. اگر مي‌خواهيد چنين مردي عقايد و خواسته‌هاي شما را مدنظر قرار دهد بايد بياموزيد كه در رابطه با او سياستمدار باشيد زيرا او به سياست و تدبير و كارداني احترام مي‌گذارد. آنچه دوست ندارد شورش و نافرماني است. مي‌تواند به طرزي خارق‌العاده حامي و پشتيبان شما باشد. جاه‌طلب است او سرسپرده شما نخواهد شد مگر آنكه بداند شما آماده‌ايد سرسپرده او و اهدافش شويد.parvjam  &  parvazman قدیم

3. وقتي از سركار به منزل برمي‌گردد


از نشانه‌هاي حمايت و دوست داشتن بعضي از مردها، اين است كه هنگامي كه از محل كار به منزل برمي‌گردند سعي مي‌كنند خستگي‌هاي محل كارشان را با خود به خانه نياورند چون نمي‌خواهند محل آسايش خودشان را با درگيري‌هاي محل كاري‌شان خراب كنند. شايد به نظر شما بيايد كه بهتر است در مورد مشكلات و جزئيات كار همسرتان اطلاع داشته باشيد اما هميشه اينگونه نيست و گاهي پيش مي‌آيد كه برخي از مردان ترجيح مي‌دهند شما را درگير حاشيه‌ها و دلمشغولي‌هاي كارشان نكنند و حتي بعضي از آنها براي اينكه كوچك‌ترين ناراحتي و نگراني‌اي براي شما پيش نيايد نه‌تنها در مورد كار با شما صحبت نمي‌كنند بلكه با روي گشوده و حتي با خريد گل پيش شما مي‌آيند بنابراين در اين مورد بهتر است خيلي وسواس به خرج ندهيد چون اين هم يكي از نشانه‌هاي خوبي است كه مي‌توانيد به آن دقت كنيد و البته از آن لذت ببريد.


او در جهان عقيده‌ها به سر مي‌برد و معمولا از احساساتي‌ شدن وحشت دارد. او اغلب احساساتش را به عنوان نوعي ضعف و چيزي كه اسباب شرمندگي است تلقي مي‌كند. مرد وفاداري است و از آنجا كه در ابراز احساساتش ناشي و بدقلق است معمولا آنچه كه مي‌گويد از ته دل است حتي اگر يك بار هم در زندگي به شما گفته باشد كه دوست‌تان دارد. همچنين او معتاد به حقيقت است و دروغگويي را دوست ندارد و شما مي‌توانيد بيشتر مواقع حرف او را باور كنيد. او يك يار و معاشر جالب است و مي‌داند كه چگونه مي‌تواند يك دوست خوب باشد. قادر به از خودگذشتگي است و هميشه نگران حال ديگران به خصوص افراد خانواده‌اش است. شنونده‌اي فوق‌العاده و مشاوري دقيق و منصف است.


parvjam  &  parvazman قدیم
چقـدر همسـرتان را مي‌شناسيد؟ مهم‌‌ترين نكته‌اي كه بايد در اين قسمت به آن توجه كنيد اين است كه ...

اما یه سوال .....من سخت مریض بودم اما شوهرم داشت فوتبال نگاه میگرد من همش میگفتم من مریضیم بریم دکتر تو تب داشتم میسوختم گفت پنج دقیقه والیبال ببینم بعدا میریم این نشانه بی توجهی نیست پس نشانه دوست داشتنه یا دکتر به من گفت باید سرم وصل کنی بعد پنج دقیقه دیدم تو درمانگاه نیست میخواستم بهش لگم برو دارو بخر من میخوام سرم وصل کنم نمیدونه یه لحظه غیب شد بعد فهمیدم خارج درمانگاه داشت تلفن میزد این نشانه چیه استارتر....لطفا از مردا انقدر دفاع نکنید چون اگه خودتون مرد هستید

شوهر من همونم نمیگه  تازه صدام میزنه  وقتی هم صدا میزنه میگه حاج خانمممممم   &nb ...

😂😂😁😁😁😁نه جان رو میگه ولی دوست دارم و عاشقتم و فدات بشم و اینا رو تو خواب ببینم 

. از دستپخت شما تعريف مي‌كند


گاهي پيش مي‌آيد كه به دلايل مختلف غذايي را درست كنيد كه خيلي خوشمزه نباشد و از آن بدتر مواقعي است كه خودتان متوجه اين موضوع نشده‌ايد و فكر مي‌كنيد كه اين غذا هم مثل تمام غذاهايي كه طبخ مي‌كنيد باب ميل همسرتان است. در چنين مواقعي مردي كه اين قضيه را عنوان نمي‌كند و براي اينكه شما ناراحت نشويد تمام غذايي را كه جلويش است با اشتها مي‌خورد در حقيقت با رفتارش به شما مي‌گويد كه خيلي دوست‌تان دارد.


او احساساتش را آزادانه ابراز مي‌كند اما در انجام كارهايش شتاب‌زده عمل مي‌كند. زندگي كاري‌اش خيلي براي او مهم است. او هميشه به خودش اجازه مي‌دهد كه عاشق شود اما عاشق شدن براي او چيزي است كه وقت مي‌برد. فردي واقع‌بين است و شخصيتي كاملا قابل اعتماد دارد. محتاط است و اغلب در حسرت آن است كه واقعا خوش‌ باشد و از زندگي لذت ببرد. او همواره ترجيح مي‌دهد كار كند. او دوست دارد شريكي را در زندگي انتخاب كند كه زندگي بي‌مسئوليت و پرهيجاني را كه او براي خودش مجاز نمي‌داند، دوست داشته باشد.parvjam  &  parvazman قدیم
1311
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1283
1300
1305
1294
1297
1275
1301
24
1298
1296
پربازدیدترین تاپیک های امروز
1314
29
1295
1255
1322
1180
224
داغ ترین های تاپیک های امروز