2410
2553

؟؟

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم داره  اره خوبه

کدوم مدلشو ؟ توش چیا میپزن ؟خوب میشه ؟ چن ساله دارنش ؟

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
2720
یس من دارم خیلی راضیم

کدوم. مدلشو ؟ میشه توش همه چی پخت ؟ پیتزا ، پیراشکی و ... بد نمیشه ؟

من تازه خریدم دفعه اول که خودمون روشن کردیم لامپش یهو ترکید نمیدونم دلیلش جی بود ولی دیگه اذیت نکرد ...

وا ... ترکید ؟!!! خدماتش چطوریه ؟ نیومدن درستش کنن ؟

کدوم. مدلشو ؟ میشه توش همه چی پخت ؟ پیتزا ، پیراشکی و ... بد نمیشه ؟

مدلشو نمدونم نگاه میکنم بهت میگم ولی حدودن همشون مث همن.شعله پایینش گازی بالاش المنت

سخت ترین کیکا ک اسفنجی باشه توش پختم پفشم عالی

پیتزا ک خمیرشو خودم درست کرده باشم هم خوب شده

2714
مدلشو نمدونم نگاه میکنم بهت میگم ولی حدودن همشون مث همن.شعله پایینش گازی بالاش المنت سخت ترین کیکا ...

ممنون میشم بم بگی مدلشو عزیزم ... آخه منم خیلی با فر تو خونه مامانم کار میکردم البته با فرِ گازِ مامانم ، حالا میخوام برم خونه خودم یه فرتوکاز میخوام که بتونم توش پیتزا و پیراشکی شیرینی و کیک بپزم خیلی برام مهمه

مامانم میدونه مدلش  همه چی میزه ۳ سالی هست که دارن

شرمنده میپرسی مدلشو بم بگی عزیزم ؟! آخه خیلی مهمه امشب میخوایم بریم خرید

ممنون میشم بم بگی مدلشو عزیزم ... آخه منم خیلی با فر تو خونه مامانم کار میکردم البته با فرِ گازِ مام ...

دقیقا مث تو بودم منم یکساله ازدواج کردم فر گاز حرارتش زیاده و حرارتش از همه طرف مستقیم نیست خیلی این مشکلو باش داشتم ولی فضای بزرگی داشت ک فر تو کار نصف اونه ولی بحز فضای کوجیکش بقیه چیزاش عالیه

دقیقا مث تو بودم منم یکساله ازدواج کردم فر گاز حرارتش زیاده و حرارتش از همه طرف مستقیم نیست خیلی این ...

فضاش مهم نیست ، آره فرگاز حرارتش زیاده و چون مامانم زیادبا فر کار نمیکرد و همش من کار میکردم فر نمیخرید میگف واسه خودت میخرم چون استفاده نمیکنم ، با این وجود من بازم با فرِ گاز کلی چیز میز میپختم ... حالام کلی ذوق دارم برا فرِ خودم ... فرهای خوب کلی قیمتش رفته بالا 😑 مجبورم ایرانی بخرم ... حالا که میگین خوبه خیالم راحت شد

پرسیدم میگه نمیدونم  الان میر خودم نگاه میکنم ببینم چیزی نوشته

عزیزم خدا خیرت بده ♥️♥️♥️

2706