2737
2734
عنوان

خیلی خورد توی ذوقم

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد فهنیدم به همین سادگیا حامله نمیشم حتما

منم مثل تو شدم شوهرم حتی لباس نی نی و پستونک خریده بود از ذوقش 

ولی حامله نبودم

خیلی گریه کردم تا چند روز ولی بعد فهمیدم ک خیلی احتمالش کمه آدم دفعه اول بشه الان دو سه ماهه جلوگیری نمیکنم انشاالله جفتمون زوده زود مامان میشیم

2728
واسه همینه پزشک زنان میگه بعد از ازدواج خیلی بارداری رو عقب نندازین حالا که قصد دارین، با پزشکتون م ...

قبلش رفتم دکتر ، گفت ۲۰ تا اسید فولیک بخور ، اقدام کن ، بعد به دکتره گفتم شما سز میکنین من از طبیعی میترسم ، خندیذ گفت تو اول برو حامله شو

2738
قبلش رفتم دکتر ، گفت ۲۰ تا اسید فولیک بخور ، اقدام کن ، بعد به دکتره گفتم شما سز میکنین من از طبیعی ...

اونو که شوخی گفته

خداییش منم خنده ام گرفت از سوالت😂

معرکه ای دختر، الکی فکرای مسخره نکن.... معلومه که مامان میشی

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
منم 4ساله جلوگیری طبیعی میکنم،تا4سال دیگه هم بچه نمیخوام

من فک میکردم حاملگی راحته ، الان فهمیدم خیلی سخته ، کلی هر شب دوتایی معجون میخوردیم ، کره گوسفندی، شکممو چرب میکردم تا گرم باشه ، ولی نشد ،

این حس از کجا میاد😉😉من بچه اول ماه اول باردار شدم ولی واسه دومی تو اقدامم هفت ماهه که نشده😊

خدا کنه اشتباه باشه ما که جنبه نداریم زد و ماه اول باردار سدم 😑😶😶😶😶😶

سلام عزیزم

آزمایش های قبل از بارداری رو دادی ؟ چکاب کامل می نویسن با سونو

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706