1147
1273
عنوان

خیلی خورد توی ذوقم

414 بازدید | 42 پست

من ۴ ساله خونه خودمم با دوسال عقدم کلا ۶ ساله ازدواج کردم ،تا ماه پیش هم اقدام به بارداری نداشتیم ، کلا توی این ۴ سال طبیعی حلوگیری کردیم چون شوهرم خیلی مراقبه،.ماه پیش اقدام به حامله گی کردم ، با خودم گفتم حتما حامله ام ، تا ابنکه دیروز پریود شدم ، هم توی ذوق خودم خورد هم شوهرم😒😒😒😒😒😥😥😥

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291

آزمایش های قبل از بارداری رفتین ؟

خب همه که دفعه اول باردار نمیشن 

برای بارداری موفق بهتره روز تخمک گذاریت رو حدسی ام ک شده بدونی و توی اون روز ها اقدام کنی 😊

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
1274

از الان بخای قنبرک بگیری ک ب این زودیا حامله نمیشی ..باید استرس نداشته باشی 

عشق مامان..میدونم ک تا سالگرد ازدواجمون اومدی و زندگی منو باباتو زیر و رو کردی ..بیا دیگه قربونت برم مامان دلش لک زده برا بودنت برا حست کردنت ..برا بغل کردنت ..بابات میگه جوووونمم برات میدم پس بیا دردت بجونم ..منو بابایی بی صبرانه متنظر اومدنتیم ..کلی لباس خوشگل برات خریدیم ..تو بیا تا دنیا رو ب پات بریزیم عزیزم😘😘منتظرتم دیر نکنیا ..جشن امسالمون باید ۳ کناره باشه ..من و تو و بابایی ..لاحول#والا#قوه#الا#بلله..

منم دوساله تو جلوگیری طبیعیم تا دوسال دیگم بچه نمیخوایم میترسن نتونیم براحتی نی نی دار بشیم 

ولی غصه نخور شنیدم تا یکسال جواب نگرفتن طبیعیه

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 

واسه همینه پزشک زنان میگه بعد از ازدواج خیلی بارداری رو عقب نندازین

حالا که قصد دارین، با پزشکتون مشورت داشته باشین حتما

انشالله که یه نی نی سالم بدنیا میاری

نمیخوام به آخرش فکر کنم......
1267
بعد فهنیدم به همین سادگیا حامله نمیشم حتما

منم مثل تو شدم شوهرم حتی لباس نی نی و پستونک خریده بود از ذوقش 

ولی حامله نبودم

خیلی گریه کردم تا چند روز ولی بعد فهمیدم ک خیلی احتمالش کمه آدم دفعه اول بشه الان دو سه ماهه جلوگیری نمیکنم انشاالله جفتمون زوده زود مامان میشیم

1311