2726
دقیقا دردسرش زیاده

خدا لعنتشون کنه

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجور این پولا از گلوشون پایین میره اخه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

واقعا کی اینارو باور میکنه؟؟ منکه حرف هیچ کس و باور نمیکنم تو مجازی مخصوصا تبلیغات

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
پولش مهم نیس از این حرصم میگیره ک فک میکنه خیلی زرنگه حرامخور

الان تو واریز کردی

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
واقعا که مردم بخاطر ۱۵ تومن چه کارا که نمیکنن😒 متاسفم براشون

نفری 15 حساب کن چن صدتا یا چن هزار 15 تومن چقدر میشه

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
اره کم میگن ولی فک کن چندنفر گول میخورن  میلیونی میشه حتی همین بسته بندی های روزنامه همشهری

مملکت بخور بخوره دیگه اینام میگن بزار مام بی نصیب نمونیم 

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
الان که شمارشو پخش کردی اینم جرم تو فضای مجازی به حساب میادا

بذار پخش بشه الان زنگ میزنم فوش میدم بذار

الکی مثلا😐

ولی اسی زنگ بزنم بگم خجالت بکشید ها🤔

آره..چون یزدم کار در منزل هم زیاده قبلا هم بود فکر کردم اینم راست میگه..خدا ازش نگذره

ای بابا حالا ۱۵ چیزی نیس ول کن 

2706