1265
1292

منم گول خوردم موضوعش بسته بندی چسب بود بیشعور 20تومن گرفت و رفت 

زندگی زیباست💚هرروزت را در لحظه حال زندگی کن ❤به خاطر کسیکه هستی سپاسگزار باش🙏وازجهان پیرامونت قدردانی کن 🌹😘

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

مبلغارم کم میگن که ارزش شکایت نداشته باشه حرومخورا

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
منم گول خوردم موضوعش بسته بندی چسب بود بیشعور 20تومن گرفت و رفت 

چ اگهی روزنانه همشهری ب بهانه اموزش بسته بندی چه اینا ک اول کار پول میگیرن همش چاخانه ، طرف میلیاردی پول میبره از منو تو ساده

رنجی کم کنیم ... 😢.
1320
اره منم حتی برام ویدئو آموزشی فرستاد تا پولو ریختم بلاک کردو دیگه ج نداد

عاره دقبقا منم 

چسب بود از توهم؟

زندگی زیباست💚هرروزت را در لحظه حال زندگی کن ❤به خاطر کسیکه هستی سپاسگزار باش🙏وازجهان پیرامونت قدردانی کن 🌹😘
1226
دقیقا دردسرش زیاده

خدا لعنتشون کنه

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند

این جور پولا ازگلوشون پایین نمیره بالاخره یه جاپس میدن

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولویی من بی صبرانه منتظرتم ، خدایا خودت مواظب فرشته ی من باش ، اگه میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین❤

چجور این پولا از گلوشون پایین میره اخه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر برای رسیدن به بارداری برام دعا کنید😞هر کی بخاد تو این سایت بهم توهین کنه عقده ای بیش نیس که داره شخصیت خودشو نشون میده بهتره سرتون به کار خودتون باشه با من کار نداشته باشین شماها کی باشین که بخام بهتون ثابت کنم من و به کاربر دیگه یکی هستیم بهتره سرتون تو کار خودتون باشه جواب هر کیو من نمیدم فقط همبن امضامو بخونه دیگه نه پشت من حرف بزنه نه جلو روم بخاد بهم توهین کنه یه سری بی شخصیت هستن که فقط دارن تربیتشونو نشون مبدن و بس من با اونا هیچ کاری ندارم من با بی تربیتا حتی حرفم نمیزنم اگه دیدی جوابتو ندادم بدون لیاقت نداشتی😊
1280