1147
1273
عنوان

النگو

683 بازدید | 47 پست

النگوهام سنگینن ولی ب نسبت پولی ک دادم ب چشم نمیاد. امروز رفتم بازار قیمت گرفتم دیدم میتونم معامله کنم با الگوهایی ک بیشتر دستمو پر میکنه. شوهرم مخالفه. چکار کنم😭

خدایا مشکلم رو ب تو می‌سپارم 😍

بی خیال بابا انگار مسابقه است😐

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره،اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره.یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه،اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه.یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه."تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر""تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی"پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن!                                                             باجه؟آفرررین😊

تعویض نکن ضرر میکنی .گرم کمتری بهت میدن.من ۲۱ گرم دادم ۱۹ گرم بهم داد ۵۰۰ هم اضاف گرفت تازه مثلن اشنا بود😒

البته النگو هام خیلی قدیمی بود

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1307

راستش به نطرم النگو کم حجم تر خیلی شیک تره

بهترین و عادلانه ترین قیمتهای چرم طبیعی برای دوستانیکه عضو کانال بشن تخفیف داریم آدرس کانال تلگرام:@Garahuncharm اینستاگرام:http//www.instagram.com/Garahun_Charm
تعویض نکن ضرر میکنی .گرم کمتری بهت میدن.من ۲۱ گرم دادم ۱۹ گرم بهم داد ۵۰۰ هم اضاف گرفت تازه مثلن اشن ...

عزیزم همین چون اشنا بوده سر ادم کلاه میراره 

من هیچ وقت از اشنا چیزی رو خرید نمیکنم چون رودروایسی هست ادم سرش کلاه میره 

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

من خودم طلا زیاد دارم و دنبال تنوع هستم همیشه وای با گرم میرم جلو وقتی اومد گرنی ۴۷۰بفروش و صبر کن وقتی رفت پایین ۴۱۰یا ۲۰ بخر اینجوری گرمش جاشه با طلاهای تازه و بدون ضرر شایدم سود😆😆

1323

من 6 تا دارم 28 گرم

مامانم 4 تا خرید 26 گرم کمتر دیده میشن ولی محکم تر هستن

النگو هات چند گرمه؟ 

اگه میخوای عوض کنی سرش پول بذار همون وزن بگیر

ولی حواست باشه چیز سبک و تزئینی نخری که فوری کج بشه و خراب بشه

1226

الان اینا دونه ای چند شدن؟؟

هیچ کس نمیخاد شمارو به زور ببره بهشت. ولی نخواهیم گذاشت جوونای مارو با خودتون ببرین بهجهنم.از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)
1280