2703
2553

دوستان من خیلی درد دارم و شکمم همونطور باد کرده 

قفسه سینه و شونه هام امونو بریده درد ناف و تخمدان راست هم همینطور هنوزم شکمم کار نکرده 

کسی میدونه چی کار کنم بهتر میشم؟

چسبندگی داشتید؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دردش وحشتناکه من سه شب نشسته خوابیدم اینقدر کتفم درد میکرد .تا میتونی مایعات بخور تا دفع بشه ولی من نافم درد نمیکرد

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
2714
دردش وحشتناکه من سه شب نشسته خوابیدم اینقدر کتفم درد میکرد .تا میتونی مایعات بخور تا دفع بشه ولی من ...

عزیزم مرسی🙏🙏🙏

من اصلا شکمم کار نکرده از دیروز 

شما کی پریود شدین بعدش؟

عزیزم مرسی🙏🙏🙏 من اصلا شکمم کار نکرده از دیروز  شما کی پریود شدین بعدش؟

من پنج شنبه عمل کردم شنبه پریود شدم.من شکمم خیلی زود کار کرد همون شب عمل .از طرفی نباید بلند میشدم و با عرض معذرت دستشویی داشتم انشاالله خدا کمکت کنه

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
من پنج شنبه عمل کردم شنبه پریود شدم.من شکمم خیلی زود کار کرد همون شب عمل .از طرفی نباید بلند میشدم و ...

من دیروز عمل کردم شکمم کار نکرده مثه یه توپ سفت شده دور تا دور شکم و کمرم همینه 

سه روز مونده به پری عمل کردم 

الان تاپیک که زدم بعدش بلند شدم یهو شونم یه دردی گرفت میخواستم گریه کنم جلو شوهرم خجالت کشیدم 

من دیروز عمل کردم شکمم کار نکرده مثه یه توپ سفت شده دور تا دور شکم و کمرم همینه  سه روز مونده ...

چیزای ملین بخور شیر و آب پرتقال نخور چون نفاخه.درکت میکنم عزیزم من خیلی گریه میکردم 

چیزای ملین بخور شیر و آب پرتقال نخور چون نفاخه.درکت میکنم عزیزم من خیلی گریه میکردم 

عزیزم ممنونم از حوصلت برای پاسخگوییت 🙏🥰

چندروز طول کشید تا کاملا خوب شدی؟

من هیسترو هم عمل کردم سپتوم هم داشتم که ورداشتن 

2706