2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهستيه خودموني يا چي؟

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
مهستی خودتون، دخملت چطوره عشقم؟ 😍

فداتشم كجابودي بيمرفت بي خبر ميري ☹️

خوبه عزيز دلم اسم دخملمم گذاشتي پروفايلت ك 😻😘😍

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
نه عزیزم

خوبی؟😍😍

بابا این چند وقت نبودم ولی متوجه شدم نیستی

سرچ کردم دیدم تعلیق شدی

دیگه نمیومدم

تاپبک نی نی یارم که😏

چرا قطعشدی؟

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
فداتشم كجابودي بيمرفت بي خبر ميري ☹️ خوبه عزيز دلم اسم دخملمم گذاشتي پروفايلت ك 😻😘😍

خدا نکنه بی خبر نرفتم تاپیک زدم به نی نی یار گفتم کاربریمو بترکون، خدا رو شکر اره دیگه 😍

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
خوبی؟😍😍 بابا این چند وقت نبودم ولی متوجه شدم نیستی سرچ کردم دیدم تعلیق شدی دیگه نمیومدم تاپبک ...

خوبم عزیزم تو خوبی؟ 😍 خودم تاپیک زدم که نی نی یار قطع کنه اونم سریع قط کرد 😐😂

خوبم عزیزم تو خوبی؟ 😍 خودم تاپیک زدم که نی نی یار قطع کنه اونم سریع قط کرد 😐😂

خب انتطار داشتی نازتو بکشه؟😂😂😂

اره منم خوبم 

خداروشکر 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
خب انتطار داشتی نازتو بکشه؟😂😂😂 اره منم خوبم  خداروشکر

نه خب ولی دیدی که کلی باید صدا بزنی تا بیان برا همین تعجب کردم 😂 خدا رو شکر عزیزم عروسیت چیشد؟

نه خب ولی دیدی که کلی باید صدا بزنی تا بیان برا همین تعجب کردم 😂 خدا رو شکر عزیزم عروسیت چیشد؟

اها😂😂😂😂😂😂

عروسیم معلوم نیست خواهری

منتظرم پدرشوهرم اینا برن مکه و بیان 

بعدش ببینم شوهرم که جونمو قسم خورده بود چه گلی میخواد به سرم بزنه برای خونه

اها😂😂😂😂😂😂 عروسیم معلوم نیست خواهری منتظرم پدرشوهرم اینا برن مکه و بیان  بعدش ببینم شوه ...

ای بابا پ کی میرن مکه؟ خونه چیشد کجا میخرین

2706