2737
2734
عنوان

قطره آهن و مولتی ویتامین

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 25 پست

دختر منم 8ماهشه قطره اهن ک میدادم استفراغ میکرد یکی بهم گفت صبح که ازخواب بیدارمیشه اول قطره بده بهش من 2هفتس اینجوری میدم خداروشکر دیگه استفراغ نکرد

وزنش کم شده بودبردم دکتر زینک دادبهش دیگ بهش مولتی نمیدم

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم 8ماهشه قطره اهن ک میدادم استفراغ میکرد یکی بهم گفت صبح که ازخواب بیدارمیشه اول قطره بده بهش ...

منم دخترم ۳ ماه فقط ی کیلو اضاف کرده بنظرت ببرم دکتر بش زینک میده دکتر خودش میگه وزنش خوبه ۸ ماهشه ۸کیلو چند روز پیش مریض بود الان لاغر تر شده

2731
یعنی مشکلی نداشت:الان من ندم مشکلی نداره

نه بخدا آزمایش خون هم دادیم تازه پرخون هم است از هم سن و سال هاش دندانهاش هم خیلی سالمن .اخه خودت عقل داری اهن تو عدس است پسته خرما الکی چرا بچه را میگرونی لباسهاشو هم رنگ میندازی

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
دختر منم 8ماهشه قطره اهن ک میدادم استفراغ میکرد یکی بهم گفت صبح که ازخواب بیدارمیشه اول قطره بده بهش ...

زینک میخوره.ینی میگین زینک جایگزین مولتی هس؟روزی چن سی سی میدی؟

نمیدونم اگه برگردیم عقب دل طوقی واسه کی پر میزنه..
2738
منم دخترم ۳ ماه فقط ی کیلو اضاف کرده بنظرت ببرم دکتر بش زینک میده دکتر خودش میگه وزنش خوبه ۸ ماهشه ۸ ...

دختر من امروز مراقبت داشت تویکماه 300گرم اضافه کرده بود ولی گفت خوبه 8ماهشه 8کیلو100وزنش

پیش دکتر ببرش شاید بهش زینک داد

دخترمن خیلی بازیگوش شده شیرخیلی کم میخورد

زینک اشتهاشم زیادمیکنه

بچه ها میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستید🙏🙏🙏هرکی فرستاد لایکم کنه منم براش بفرسم🤩🤩
زینک میخوره.ینی میگین زینک جایگزین مولتی هس؟روزی چن سی سی میدی؟

اره زینک خیلی دوس داره میخوره

به من گفت زینک بده وقتی تموم شد مولتی بهش بده