2726
عنوان

اگه در نبود شما مادر شوهر و خواهرشوهرا بیان خونتون ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهل جست و جو هستن

خب پس حق داری ناراحت بشی

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

ببین عزیزم پر واضحه اینا دبرنامه ریزی میکنن دقیقا زمانی ک تو خونه  نیستی بیان. خونت 

من جات بودم برمیگشتم خونم و فاتحه میخوندم ب برنامه شون 😂😂😂😂

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
2728
حالا این قضیه مال پارسال الان من اومدم شهرمون ،شوهرم اونجاست باز در نبود من می خوان برن

خودت زنگ بزن بگو وقتی من نیستم کسی نیست ازتون پذیرایی کنه بهتر نیس بزارین وقتی من هستم بیاین !!چقد پرروهستن واقعا

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
حالا این قضیه مال پارسال الان من اومدم شهرمون ،شوهرم اونجاست باز در نبود من می خوان برن

کل خونتو گشتن حتما

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

حق داری نارحت شی کارشون درست نیس

من تازه عروس بودم و جهیزیمو چیده بودم،شب عروسیم موقع عروس کشون دیدم هیچ کدوم از فامیلای شوهرم پشت ماشین نیستن و حتی مادر شوهر و خواهر شوهرمم زودتر با مهمونای خودشون از تالار دراومده بودن،رسیدم خونم دیدم در خونم بازه و فامیلای شوهرم دادم با هرهر و کرکر از خونم میان بیرون،یعنی اومده بودن بدرقه عروس ولی حتی صبر نکرده بودن خود عروس برسه خونش😐😐😐مادرشوهرم خودش کلید انداخته بود و مهموناشو برده بود خونم.

منم بعدش چنان دعوایی راه انداختم که یه بار دیگه کلید انداختن یادش بره

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

واااا

از کی تا حالا مادر و خواهر برن خونه پسرشون باید حتما عروس باشه

شما وقتی شوهرت نیست مامان بابای خودت نمیان؟؟؟ 

دیگه ‌‌‌شما عروسا شورشو دراوردین... 

یکم حرمت مهمون نگه دارین

حق داری نارحت شی کارشون درست نیس من تازه عروس بودم و جهیزیمو چیده بودم،شب عروسیم موقع عروس کشون دید ...

بهترين كارو كردي

كسي كه شعورش نميرسه بايد همينجور باهاش رفتار شه

اه لجم گرفت

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

شما تنها باشید و شوهرتون نباشه خونواده خودتون بیان پیشتون ناراحت میشید؟

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

حتی اگر فضول هم نباشن 

هرگز خوشم نمیاد 

هیچ کسی حتی خانواده خودم در نبود من بیاد خونم 

خونه پسر 

پس شما کشکی 

این چیزها رو سر زبون نندازید 

خونه هر دو تون هس 

با شوهرت برخورد کن 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2706