2703
2553
عنوان

اگه در نبود شما مادر شوهر و خواهرشوهرا بیان خونتون ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2574 بازدید | 184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا این قضیه مال پارسال الان من اومدم شهرمون ،شوهرم اونجاست باز در نبود من می خوان برن

حالا چ اصراری دارن دقیقا وقتی تو خونه نیستی برن همیشه 

زنگ بزن اینو بهشون بگو خیلی راحت 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

وقتی شما نبودین میخاستن بیان پیش کی پس؟؟حتما خودشونم آشپزی میکردن سر تمام وسایل رفتن

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2456

من خیلی حساسم وشوهرم میدونه براهمین نمیذاره بیان وقتی من نیستم یعنی جرات نمیکنه بذاره😁😁

🧚‍♀️🧚‍♀️یه عالمه لباس👗👗 برای خانمای خوشگل و خوشتیپ 🥰🥰🥰🌸🌸🌸تو پیج @mezoneshamisa
2714

من هنوز عقدم،ولی اگه بیان در نبود من ناراحت میشم و مستقیم میگم ک نیان 

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭

به همسرتون بگید در اتاق ها رو قفل کنن، به اتاق نیاز ندارن که. تو همون پذیرایی بخوابن. چه لج درآر😡😡

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘
اونم بهشون گفته صبر کنین خانومم بیاد بعد بیاین ولی کار خودشون کردن و رفتن

وا چه پررو

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
حالا این قضیه مال پارسال الان من اومدم شهرمون ،شوهرم اونجاست باز در نبود من می خوان برن

وا

مگه تو جاشونو تنگ کردی

سرییییع پاشو برو خونه ت و بهشون نگو ک برگشتی 

بعد ک دیدن بگو دوس ندارم مهمون بیاد خودم نباشم 

2706