1147
1292
عنوان

اگه در نبود شما مادر شوهر و خواهرشوهرا بیان خونتون ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2492 بازدید | 184 پست

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

من هنوز عقدم،ولی اگه بیان در نبود من ناراحت میشم و مستقیم میگم ک نیان 

اگر روزی دل ب مرد آفتاب گونه بستی!!بااو یک دل باش و او را ب راستی دوست بدار،برهنگی بیماری عصر ما است.تن تو،باید مال کسی باشد ک روحش را برای تو عریان کرده است.هیچگاه هم آغوشی هایت را با عشق مقایسه نکن،هیچ مردی در رختخواب نامهربان نیست:/!

به همسرتون بگید در اتاق ها رو قفل کنن، به اتاق نیاز ندارن که. تو همون پذیرایی بخوابن. چه لج درآر😡😡

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘فقط و فقط و فقط یک چیز میتونه من رو زنده کنه... تولد و سلامتی دخترم ان شاءالله
1291
حالا این قضیه مال پارسال الان من اومدم شهرمون ،شوهرم اونجاست باز در نبود من می خوان برن

وا

مگه تو جاشونو تنگ کردی

سرییییع پاشو برو خونه ت و بهشون نگو ک برگشتی 

بعد ک دیدن بگو دوس ندارم مهمون بیاد خودم نباشم 

1274
اهل جست و جو هستن

خب پس حق داری ناراحت بشی

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 

ببین عزیزم پر واضحه اینا دبرنامه ریزی میکنن دقیقا زمانی ک تو خونه  نیستی بیان. خونت 

من جات بودم برمیگشتم خونم و فاتحه میخوندم ب برنامه شون 😂😂😂😂

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

من انقد از این جمله خونه پسرمونه بدم میاد😤پسرت مگه خونه مجردی گرفته؟؟اگه مجردیم بود حق ندارن تو خونه رو بگردن..

این چه حالیست که عشق تو برای من ساخت..این چه عشقیست که دنیای مرا گیر انداخت
1226
حالا این قضیه مال پارسال الان من اومدم شهرمون ،شوهرم اونجاست باز در نبود من می خوان برن

خودت زنگ بزن بگو وقتی من نیستم کسی نیست ازتون پذیرایی کنه بهتر نیس بزارین وقتی من هستم بیاین !!چقد پرروهستن واقعا

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت "خودت مواظب دخترنازم باش "صحیح و سالم بیاد بغلم

حق داری نارحت شی کارشون درست نیس

من تازه عروس بودم و جهیزیمو چیده بودم،شب عروسیم موقع عروس کشون دیدم هیچ کدوم از فامیلای شوهرم پشت ماشین نیستن و حتی مادر شوهر و خواهر شوهرمم زودتر با مهمونای خودشون از تالار دراومده بودن،رسیدم خونم دیدم در خونم بازه و فامیلای شوهرم دادم با هرهر و کرکر از خونم میان بیرون،یعنی اومده بودن بدرقه عروس ولی حتی صبر نکرده بودن خود عروس برسه خونش😐😐😐مادرشوهرم خودش کلید انداخته بود و مهموناشو برده بود خونم.

منم بعدش چنان دعوایی راه انداختم که یه بار دیگه کلید انداختن یادش بره

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤

واااا

از کی تا حالا مادر و خواهر برن خونه پسرشون باید حتما عروس باشه

شما وقتی شوهرت نیست مامان بابای خودت نمیان؟؟؟ 

دیگه ‌‌‌شما عروسا شورشو دراوردین... 

یکم حرمت مهمون نگه دارین

1290