1147
1273
عنوان

جمعه ها دکتر زایشگاه میاد؟

254 بازدید | 38 پست

من ۵ شنبه قراره بستری شم تا احتمال زیاد تا شب زایمان میکنم.

دوستندارم زیاد تو محیطش باشم مخصوصا پرسنلش خیلی عصبی وبددهن هستن.

اگه ۵ شنبه برم مجبورم تا شنبه بمونم؟؟

چکارکنم😯

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291
من جمعه زایمان کردم هم مامابودهم پزشک متخصص

خداروشکر آخیییش

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍
اره میاد منم جمعه زاییدم

مرسی گلم خیالم راحت شد.یه لحظه مغزم رگ به رگ شد

1323
نمیدونم عزیزم حتما هستن😍😍😍😍😍😍

😘😍😍

اسی نذار باهات بد رفتار کننااااا...  جوری با آدم رفتار میکنن انگار ۱۰تا شیکم زاییدیم و باید همه چیز رو بلد باشیم..من نذاشتم باهم بد بحرفن.. البت سز بودم...توام سر کن زیاد خودتو نندازی.سرپا باشی..ورزش کنی.. 

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
1267
اسی نذار باهات بد رفتار کننااااا...  جوری با آدم رفتار میکنن انگار ۱۰تا شیکم زاییدیم و باید همه ...

دوبار رفتم زایشگاه یبار حالم بد بود دعوا راه انداختم برگشتم .

یبار برا ان اس تی رفتم ده دقیقه ایی که اونجا بودم با ۳ نفر دعوا کردن وفحاشی وداد.

رفتم پیش رئیس بیمارستان شکایت کردم که خیلی بدرفتاری میکنن.حالا قراره یه ماما از بیرون ببرم.ولی خدا رحم کنه برا بخیه زدن واون چندساعتی که قراره بدون ماما بستری باشم😯

متاسفانه جوابشون بدی بدتر میکنن

همیشه دکترآنکال دارن تلفنی بازایشگاه درتماسن هرموقع لازم باشه حضوریم میان

مممنون عزیزم

خیالت راحت،اگه پنج شنبه زایمان کنی،جمعه مرخصی انشالله،یه کوچولوی تپل مپل،آروم،بیادبغلت،     ...

مرسی عزیزم انشالله .برامون دعا کن.قراره امپول فشار بزنن

1311