2726
عنوان

آیامن باردارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب موعدت مثله من ۳۰امه باید صبر کنی

ای باباعزیزم موعدم۱۳هم بود ماه قبل هم ۱۳ مریض شدم پاک شدم بازدوباره توهمون ماه مرئص شدم ۳۰ ام پاک شدم

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
بچه ها یه چیزی دیگه هم گفت تبسم خانم. اگه اشتباه نکنم گفتی ۳۰ اردیبهشت پاک شدی! پریود آخرت دقیقا از ...

عزیزدلم من یه بار۱۳ هم که موعدمه پریودشدم پاک شدگ دوباره توهمون ماه مریض شدم ۳۰ ام پاک شدم منظورم همش مال ماه قبل

2728
عزیزدلم من یه بار۱۳ هم که موعدمه پریودشدم پاک شدگ دوباره توهمون ماه مریض شدم ۳۰ ام پاک شدم منظورم هم ...

ببین من خودم ۲۱ خرداد پریود شدم ۲۷ خرداد پاک شدم. الان سوالم اینه که چندم اردیبهشت پریود شدی که ۳۰ ام اردیبهشت پاک شدی؟ چون سیکل قاعدگی از روزی که پریود شدی حساب میشه نه از روزی که پاک شدی

😊
ای باباعزیزم موعدم۱۳هم بود ماه قبل هم ۱۳ مریض شدم پاک شدم بازدوباره توهمون ماه مرئص شدم ۳۰ ام پاک شد ...

عزیز دلم چون پریه دومت ۳۰ام بوده باید صبر کنی پری هات چطوری بودن زیاد بودن یا کم

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
ببین من خودم ۲۱ خرداد پریود شدم ۲۷ خرداد پاک شدم. الان سوالم اینه که چندم اردیبهشت پریود شدی که ۳۰ ا ...

عزیز جان اسی دوبار پریود شده یه بار ۱۳یه بارم ۳۰اردیبهشت

ببین من خودم ۲۱ خرداد پریود شدم ۲۷ خرداد پاک شدم. الان سوالم اینه که چندم اردیبهشت پریود شدی که ۳۰ ا ...

عزیزم پریوداولم از۱۳ هم که موعدم بودهرما۱۳ هم میشم تا۵ روزو۲۰ پری شدم تاسی ام

عزیز دلم چون پریه دومت ۳۰ام بوده باید صبر کنی پری هات چطوری بودن زیاد بودن یا کم

خب صبر کن تا چند روز دیگه ممکنه بشی چون دوبار تو یه ماه شدی رحمت ضعیف شده

الان با اون پریود قبلیه نباید کاری داشته باشی. سیکلت از اولین روز آخرین پریودت حساب میشه. یعنی اگه آخرین پریودت از روز ۲۰ اردیبهشت شروع شده باشه (چون ماه ها ۳۱ روز هستن) امروز روز ۳۹ ام حساب میشه. یعنی بیشتر از یک هفته تاخیر. حالا یا بارداری که پریود نشدی. یا تنبلی تخمدان یا عفونت داری که پریود نشدی

😊
2706