2733
2734
عنوان

بچه هاااااااااااا

193 بازدید | 28 پست

ببخشید خانماااا؟؟؟

یک سوال 

میگم که اونایی که بجه دوم اوردن  یامیخان بیارن؟

لطفا یادم بدید

فرضا میخایین بشیننین با شوهرتون حرف بزنین بگین که بچه دوم بیاریم 

چجوری میگین چجوری تصمیم گرفتید باهم چی گفتید بهم کدومتون پیشنهاد داد مخصوصا اگر شوهر اصلا درموردش حرف نزنه 

مثلا برم بگم شوشو بیا بچه دوم بیاریم؟

الان میان میخورنت نوشتی شوشو 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاشوهرت راضی نشد هیچ وقت بچه دوم نیار....

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

من که فعلاا دارم اولیش رو به دنیا میارم . ولی فکر کنم منطقیش این باشه که تو یه موقعیت مناسب بهش بگی مثلا دختر یا پسرمون دیگه بزرگ شده و هم بازی میخواد به نظرت کی میتونیم براش یه همبازی بیاریم ؟ همین

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2738

وقتی جایی داره با بچه ها بازی میکنه و شادتر از وقتاییه که تنهاس یا کمتر گل و گول شما میره بهش بگو وای ببین چقد بچمون به همبازی نیاز داره... بگو همیشه اعتقادم این بوده یا آدم نباید بچه داشته باشه یا دو تا. بگو آدم اولی رو برا خودش میاره ولی دومی رو به خاطر بچش و از این حرفا...بعد بپرس نظر تو چیه عشقم؟البته موقعیت باید احساسی و حول محور بچه باشه تا جواب بدا😚😊

ما از اول ازدواج صحبت کردیم دوتابچه بیاریم.از وقتی هم بچه دارشدیم کلا هرازگاهی حرفش میشه که بچه دومو کی بیاریم‌.اسم بچه دوممون هم انتخاب کردیم😁😁😁هرازگاهی که بچم تنها بازی میکنه دلمون میسوزه و میگیم واسش همبازی میاریم ولی فعلا من باید به خودم برسم .۳ یا ۴ سالش بشه اقدام میکنیم.درکل به هدف بچه دوم نمیشینیم صحبت مفصل کنیم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706