1265
1292

من دوساله عضد اینجا هستم هزار تا تاپیک زدم در مورد خاتواده شوهر و همسر و بد رفتاری ها 

متاسفانه همسرم شک کرد که من اکانت دارم و روی این مسایل خیلی حساسه سه روز کامل از همه نی نی یار ها و خود خانوم تهرانی التماس کردم کل تاپیکای منو بترکونه ولی انگار نه انگار پای زندگیم در میانه اخرش مجبور شدم به نی نی یار بگم کاربریمو بترکون 

الان هم با بدبختی عضو شدم چون اینجا دوستان زیادی دارم و به راهنمایشون نیاز دارم 

ولی موندم بعد این همه التماس چرا تاپیکامو حذف نکردین چرا به فکر کاربرا نیستین 

اصلا نی نی یارا نیستن انگار همه تاپیکاشون قفله

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

حتی اگ کاربری بترکه مگه تاپیکا نمیمونه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم خودت مواظب هدیه با ارزشی که تو دلم گذاشتی باش ..خدای بخشنده ی من ،حس شیرین مادر بودن رو به همه زنان منتظر جهان بچشان ..آمین

کلا نی نی یارا چند وقته خیلی کم پیدان😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1307

@نی_نی_یار_3   بزرگترین سایت های اجتماعی جهان، گزینه حذف پست رو دارن شما چرا نمیزارین؟ 

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
الان هم با بدبختی عضو شدم چون اینجا دوستان زیادی دارم و به راهنمایشون نیاز دارم  ولی موندم بعد ...

موافقم.چون اینجا چیزای خصوصی و خانوادگی گفته میشه باید حذف کنن

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
1288

منم از صبح دارم التماس میکنم به تاپیک آخرم سر بزنن هیج کس گوش نمیده تورو خدا توک تجربه داری یه سر بزن واجب

کارشناس حقوقی ام سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم شما باید لینک تاپیکاتونو تو پیام خصوصی میفرستادید برا نی نی یارا  اونا هیچوقت اینجوری دی ...

عزیزم زیاد بودن ولی من سه روز تمام خاهش کردم چون همسرم شک کرده بود وگرنه تاپیک به چه درد من میخوره 

1290