1265
1273

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

من. زیادی رو میدادم و از همه چیم خبر داشت 

اخر زنگ زد خونه پدریم فحش داد و بهم گفت زندگی داداشمو بهم نریز

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
1291

من با خواهرشوهدم خیلی صمیمی بودیم بعد فضولی کرد رفت پشت من بد گفت پیش شوهرم منم رفتم بهش گفتم اصلا ازت توقع نداشتم دیگه هم رابطمون بهم خورد ازمن کوچیکتر و مجرده

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃

كلا مدلشون اينه كه صميمي نشن 

اما من اوالا هر ماسبتي ميشد بهشون زنگ وتبريك ميزدم  و تو هرگروه دوستام عضوشون كردم و لفت دادن

از طرفا ونا هيچ حركيت كلا خنثي

منم قطع كردم والان واقعا راحتم

به نظرم اشتباه محضه با خانواده همسر صميميت  بايد يك فاصله باشه

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

با خواهر شوهرم اره اولش خواستم رفاقت کنم با وجود اینکه ازم کوچیکتر بود دیدم اهلش نیس رهاش کردم در پناه حق😁

ولی با عروسمون رابطه خیلی خوبی دارم، اونم ازم کوچیکتره ولی هم اون احترام منو داره هم من خیلی دوسش دارم😊

من. فکر میکردم واقعا اونجوری که میگن حامیم هستن ولی وقتی پای عمل رسید شستنم انداختنم رو بند رختی😊با عرص معذرت ک*و*ن لقشون. بیخیال. خودم رو عشقه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1315

والا من از اولشم صمیمی نبودم نمیدونم چجوری خودش صمیمی شد و خودش پررو شد و خودشو از چشمم انداخت الان دیگه حتی سلام و علیکم باهاش برام سخته. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از وقتی اومدی تو دل مامان زندگیشو رنگی رنگی کردی...ان شاالله که به سلامت به بغلم برسی.هیچکاری مهمتر از دوس داشتن تو 😍ندارم.ان شاالله هرکس که منتظره بزودیه زود دامنش سبز بشه🙏🙏

من🤚🏻🤚🏻🤚🏻🖐🏻

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...٢ سال منتظرت بودم ...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.

من    جاریم میگف بقران نمیگم جون بچم نمیگم  بگو بگو   منم مث خنگا باور کردم و گفتم و فرداش قیامت شد      این در حالی بود که قبلا شوهرم بهم سپرده بود باهاشون گرم نگیر اینا قسم قرانو الکی هم میخورن

قبل از ورود ب هر موضوعی!  دقت کنید!   که جوابتون ب تو چ نباشه! ☺☺☺

والا من با خواهر شوهرام خیلی صمیمی بودم حتی بهشون میگم آجی ولی اینقدر تو این‌نی نی سایت از خواهر شوهر بد نوشتن و گفتن صمیمی نشین که ترسیدم حالا کم کم دارم رفت و آمدم رو باهاشون کم میکنم و خیلی چیزای زندگیم رو دیگه براشون تعریف نمیکنم

نمیدونم کارم درسته یا نه ولی تحت تاثیر جو نی نی سایت قرار گرفتم

❤ و خدایی که برایم کافیست.... ❤

من ب جاریم،حرفای دلمو گفتم نگو کثافت میرفته ب همه میگفته،بعد اون فهمیدم ک راسته میگن حرف دلتو ب فرش زیر پات بگو ولی ب جاریت نگو 

اگر روزی دل ب مرد آفتاب گونه بستی!!بااو یک دل باش و او را ب راستی دوست بدار،برهنگی بیماری عصر ما است.تن تو،باید مال کسی باشد ک روحش را برای تو عریان کرده است.هیچگاه هم آغوشی هایت را با عشق مقایسه نکن،هیچ مردی در رختخواب نامهربان نیست:/!
1308

من باجاریم کلاهمو برداشت 

ظرف وظروف دست دوم خونه اش روبعنوان نو به قیمت دویست تومن فروخت بهم وبعدها فهمیدم وناراحت شدم اما فراموش کردم اصلا به روی خودش نیاورد تازه یه بارمنو دید محل نذاشت چون پیامک دادم که فهمیدم ازطریق جاری دیگه ام همسرمم چون بچه دارنمیشند دلش سوخت واعتراضی بهش نکرد منم بخشیدمش الانم اصلا باکسی ازاقوام همسرم قاطی نمیشم یه سلام یه خداحافظ 

بااونم قاطی نشده بودم فقط گفت همسایه اش ازکیش اورده منم بچه ام کوچیک بود ونمیتونستم برم بازار ساده هم هستم باورکردم وازش خریدم خیلی هم بهش کمک کرده بودم تومشکلاتش ازدلسوزیم ودستمزدم رواین مدلی داد اما بعدا پشیمون شدم که به کسی نگم برام چیزی بخره و درس عبرت شد برام به کسی اعتماد نکنم درکل سرم تولاک خودمه چندساله کاری به کسی ندارم وراحتترم😀😀🥰😳

1290