2733
2734
عنوان

ایا من عجیبم ؟

289 بازدید | 24 پست

نمیدونم چرا اصلاااا از سه سال به بالا خوووشم نمیااااد اه سمت خانواده شوهرمم پر از بچه های لوس و بی ادبه 

خودم یه دختر دارم خییییلی دوسش دارم ولی به بچه های دیگران هیچ حسی ندارم ولی بعثی هارو میبینم یه جوری قربون صدقه بچه های دیگران میرن میگم پس چرا من اینجوری نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا از بچه خوشم نمیاد 😁ولی بچها همش میچسبن بهم 🙄

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2728

من حسم مثبته بهشون،اما بعضیادیدم بچه روچنان میچلونن ودوستش دارن😍

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2738

بچه های خانواده شوهرم میان کلااا خونمو بهم میریزن اهههه کفری میشم دخترم همیشه هروقت چیزیو بریزه خودشم جمع میکنه ولی اونا میان تمام وسایل دختزمو خراب میکنن در یخچالو هی باز میکنن محکم به هم میکوبن اب میریزن روفرشم توی کمدام و کشوهام سرک میکشن بزرگم هستنا مثلا 10 یازده ساله هست تا سه ساله قشنگ رو مخن 

2706