2726

09371127522 

09109507686

تو تل پی ام بدید بیایید ببینید اجناس رو 

پرداخت درب منزل و ارسال رایگان برای قم 

بچه ها بیایید نخواستید لفت بدید پشیمون نمیشید 

اجناس تون ایرانین؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منکه توبه کردم..همین الان یچیزی سفارش دادم یچیز دیگه دادن دستم و رفتن...زنگم زدم گفت دور شدم برگشتم اون مسیر عوض میکنم...حالا دو دیقم نشده بود...

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
چی بودد

روتختی دونفری سفارش دادم اونم برا جهاز خواهرم بهم سپردن بیچاره ها..آورد یه نفری داد اومدم خونه سریع باز کردم دیدم تک نفرس‌..زنگ زدم که بیاید دونفری خواستم.گفت دیگه دور شدم.مسیر خورد دوباره میام حتما.فعلا سه ساعت گذشته😒😒😒

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
انقدر بدم میاد ازینجور پیجااا فکر میکنن از گلوشون پایین میره😏😏😏

اره واقعا.اونم مال خودم بود یچیزی.بدبختی مامانم طفلی سپرد بهم..دیگه بهش نگفتم.فقط الان دارم از استرس میمیرم..فقط یه فاکتور دارم.

2706