1265
1273

سلام. چرا تاپیک تعطیل شد؟ 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
@_مالکوم_    

مرسی. پس چرا خودم هر کار کردم نتونستم صداش کنم

اون یکی هم صدا کن گلی 11

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
مرسی. پس چرا خودم هر کار کردم نتونستم صداش کنم اون یکی هم صدا کن گلی 11

باید کیبوردت رو انگلیسی باشه

@_مالکوم_    

@گلی11 رو نداشت

قضیه بعضی از کاربرا قضیه همون چریکهای چروکِ، مجبورن بیان یقه کاربرا رو بگیرن و فحاشی کنن و به  دروغ و تهمت متوسل بشن، کلا یه نوکر تمام عیار بدون اختیار باشن، وگرنه با تیپا میندازنشون بیرون  اعتقادات من هر چی هست به خودم مربوطه، تو هم اگه عقل و اختیار داری میتونی نپذیری یا بپذیری بهمین سادگی!!!!! اینکه میای یقه کاربرا رو بخاطر اعتقاداتشون پاره میکنی نشونه ضعفته، یعنی هیچ نظری برا محکوم کردن من نداشتی مجبور شدی به تهمت و دروغ متوسل بشی   اینکه من بیحجابم از سهل انگاری منه و دوسدارم خودمو تغییر بدم، من مسلمان و دلیلی نمیبینم بر علیه حجاب هم کیشانم گارد بگیرم مگر اینکه جز فرقه خاصی باشم یا از جایی پول بگیرم   خدایا هزاااااااران بار شکرت 

منم دنبال میکردم ونویسنده اومد وکلی بدوبیراه گفت وگفت جنمو که اسمش جمیل هست میفرستم دنبال بچه هاتون و توهین کردوتاپیک تعطیل شد،منم دوست داشتم داستاتشو

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
داستان چي بود

یه داستان بود در مورد سرکتاب و جن و ... یه شخصی که توی آسایشگاه روانی بستری بوده تعریف کرده بود

1323

سلام عزیزم 

خوبی 

فداتشم اخرین تاپیکم 

به تبسم جون توضیح دادم ...

والا یکی اومد یه عالم فوشو نفرین کرد 

نی نی یار هم ترکوند تاپیک رو 

ببخشید فوشای ناموسی میداد افتضاااح

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1288
سلام عزیزم  خوبی  فداتشم اخرین تاپیکم  به تبسم جون توضیح دادم ... والا یکی اومد ی ...

حالا فحش هیچی میگفت همه منومیشناسن وجمیل رومیفرستم سروقت بچه هاتون وقلبم تیرکشید اینوخوندم واسترس گرفتم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
سلام عزیزم  خوبی  فداتشم اخرین تاپیکم  به تبسم جون توضیح دادم ... والا یکی اومد ی ...

ای بابا. پس من چی کار کنم. میتونی همینجا کپی کنی؟ میخوام بدونم آخرش چی میشه

نه این داستانی که من میگم اینطوری نبود

میدونم داستان درموردگوهر وسعید ودرویش واینا بود ،اینی که من گفتم نویسنده اصلی اومدتوتاپبک گلی11 وتهدیدکرد چرا بدون اجازه مطالبمواینجا کپی کردین

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
منم دنبال میکردم ونویسنده اومد وکلی بدوبیراه گفت وگفت جنمو که اسمش جمیل هست میفرستم دنبال بچه هاتون ...

😂😂😂😂

ای وااای خداااا😂

باور کنید یه بدبخت بیچاره ای بوداااا 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1290