1874
1955
حس درس خوندن ندارم اصلا😞

بیخیال! بعد میخونی خالا رو خوش باش! 

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***
احساس می کنم حافظ و سعدی اومدن دارن حرف میزنن! 😐😐 تازه امتحان ادبیات داشتی؟ 😒

اونا از شاگردان بودن راحتشون بذارید😌

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983
افرین بپر سر کوچه دو تا بستی بخر بخوریم از خواهرمون جا نمونیم😬😬

بگو واسه منم بخرم دارم میام پیشتون😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اقای جنتلمن ی سوال  پسری که تو دانشگاه به چهار نفر پیشنهاد میده چجور پسریه؟

یا مدتی رو در عربستان زیسته یا عدم ثبات شخصیتی داره کیلومترها فاصله بگیرید ازش😊

گفت: «درنگ کنید که من آتشی دیده ام...ای بسا خبری بیاورم از آن».....رفت.......و «پیامبر» بازگشت.
1984
درس که خیلی خوبه کاش منم درس داشتم 

اره خوبه ولی نه هر روز تمومم نمیشه این امتحانا که

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤۹۹.۹.۹ بهترین اتفاق زندگیم میوفته انشاالله😍😍😍اون روز روزیه که من و تو از ته ته دل شادیم تموم سختیامون تموم شده... همه چی قشنگه یه زندگیه شاد و بی دغدغه🤩برام دعا کنید دوست جونیا😘تچکر🤗
1974

دوتا وروجک هام همه ی خونه را نامرتب کردن ولی منم درازکشیدم روی کاناپه منتظرم شوهرم بیاد خونه دلم براش تنگ شده 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم موشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........